Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminiarz 12 sezon LM
#1
EKSTRA LIGA MIAST


1 kolejka 8.08.2014
Krzyżacka Gwardia - Ghosts of Dream Team 3-8 (93:182)
mecz 1: KG-GoDT 3-3 (93:57)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Lukas Lublin (Lukas86) 74 i 19
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; ROW (rekin67) 36 i 21
mecz 2: KG-GoDT 0-5 (0:125)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Upadłe Anioły Toruń (adja)
GoDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (157:143)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (87:63)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55 i 32
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 62 i 1
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (70:80)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 65 i 5
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 46 i 34

Evil Tigers - Stalowa Gwardia 8:4 (175:125)
1mecz: ET-SG 5:1 (119:31)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko) 68 i 51
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Predators Korczyna (bolek) 29 i 2
2mecz: ET-SG 3-3 (56:94)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 56 i 0
SG: Polmo (mendzel) i Stal_Piaski (seba761) 42 i 52

Sportowa Masters Bydgoszcz - Polska Gwardia 7-5 (182-118)
1mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 11
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i Lane Masters Terminator (Iceman) 32 i 32
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 70 i 26
PG: Bicycle (telkosr) i KugelSpeed (kugel99) 23 i 31


2 kolejka 15.08.2014
Ghosts of Dream Team - Young Tigers 5:7 (122:178)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 2:4 (49:101)
GDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 48 i 1
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 53 i 48
2 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3:3 (73:77)
GDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 33 i 40
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 67 i 10

Wild Tigers - Krzyżacka Gwardia 8:4 (179:121)
1mecz Eureka 4:2 (86:64)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) i Promień Żary (ukppku) 58:28
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Upadłe Anioły Toruń (adja) 18:46
2mecz: Speed 4:2 (93:57)
WT: Victory Leszno (Speed) i Grom (nodrep) 68:25
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Lukas Lublin (Lukas86) 57:NS

Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (129-171)
Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: Polmo (mendzel) 3-3
SG: Stal_Piaski (seba761) i Polmo (mendzel) 54 i 27
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 60 i 9
2 org: Predators Korczyna (bolek) 2-4
SG: Predators Korczyna (bolek) i StalGorzow1947 (przemo1986) 2 i 46
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 27

Polska Gwardia - Evil Tigers 4:8 (126:174)
1 mecz: Bicycle (telkosr) 1:5 [44-106]
PG: Bicycle (telkosr) i Lane Masters Terminator (Iceman)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko)
2 mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 [82-68]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i KugelSpeed (kugel99)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm)


3 kolejka 22.08.2014
Young Tigers - Stalowa Gwardia 7:5 (166:134)
1mecz: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (95:55)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 66 i 29
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 0 i 55
2mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (71:79)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 71 i 0
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 40 i 39

Krzyżacka Gwardia - Polska Gwardia 8:4 (183:117)
1. organizator: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5:1 (108:42)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 68-40
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 15-27
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (75:75)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Lukas Lublin (Lukas86) 75-0
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) 33-42

Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 6-6 (158-142)
mecz 1: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 15 i 71
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 37 i 27
mecz 2: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3 i 69
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 50 i 28

Evil Tigers - Wild Tigers 5:7 (135:165)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (80:70)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko) 50:30
WT:Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 69:1
2 mecz: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 2:4 (55:95)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 49:6
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 57:38

4 kolejka 29.08.2014
Stalowa Gwardia - Krzyżacka Gwardia 5-6 (115:160)
1mecz: SG-KG 3-3 (65:85)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 32 i 33
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 57 i 28
2mecz: SG-KG 2-3 (50:75)
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 50 i BS
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Lukas Lublin (Lukas86) 75 i NS

Polska Gwardia - Young Tigers 4-8 (102-198)
1mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 1-5 [31-119]
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) (20-11)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) (70-49)
2mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3-3 [71-79]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) (31-40)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) (74-5)

Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (165-135)
1 org: Eureka 3-3
WT: Unia Tarnów I (Eureka) i Grom (nodrep) 64 i 8
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 59 i 19
2 org: Speed 4-2
WT: Victory Leszno (Speed) i Promień Zary (ukppku) 69 i 24
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 51 i 6

Ghosts of Dream Team - Evil Tigers 7:5 (175:125)
mecz 1: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 3:3 (73:77)
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 31 pkt ; 42 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 66 pkt ; 11 pkt
mecz 2: Husaria Factor (waldiv) 4:2 (102:48)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 63 pkt ; 39 pkt
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) NS ; 48 pkt

5 kolejka 5.09.2014
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 5:7 (140:159)
1mecz: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (86:63)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 11
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 40 i 23
2mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 2:4 (54:96)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i Lukas Lublin (Lukas86) 54 i NS
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 70 i 26

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (148-152)
Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 64 i 6
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 57 i 23
2 org: Lubella Lublin (Roko) 3-3
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 47 i 31
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 72 i 0

Ghosts of Dream Team - Wild Tigers 4:2 (105:45)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 4:2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 40 pkt ; 65 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) ; Promień Żary (ukppku) NS ; 45 pkt
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) - mecz nie odbył się (ale odbędzie 12 xD) WO nie zgłoszone więc: 0:0
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ROW (rekin67)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) ; Grom (nodrep)

Stalowa Gwardia - Polska Gwardia 8-4 (195:105)
1. organizator: Predators Korczyna (bolek) 3-3 (85:65)
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 12 i 73
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 31 i 34
2. organizator: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (110:40)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 69 i 41
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) 18 i 22

6 kolejka 12.09.2014
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (141:159)
1mecz: SMB-KG 2-4 (66:84)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 55 i 11
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 70 i 14
2mecz: SMB-KG 3-3 (75:75)
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 64 i 11
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 47 i 28

Young Tigers - Evil Tigers 8:4 (164:136)
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (83:67)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 70 i 13
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 55 i 12
2 org: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (81:69)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 53 i 28
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 46 i 23

Polska Gwardia - Ghosts of Dream Team 5:7 [141-159]
mecz 1: KugelSpeed (kugel99) 3:3 [75-75]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) [33-42]
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) [75-NS]
mecz 2: Lane Masters Terminator (Iceman) 2:4 [66-84]
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) [30-36]
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) [52-32]

Wild Tigers - Stalowa Gwardia 5-6 (103:172)
1mecz: WT-SG 5-1 (103:47)
WT: Victory Leszno (Speed) - Promień Żary (ukppku) 75 i 28
SG: Polmo (mendzel) i Stal_Piaski (seba761) 22 i 25
2mecz: 0-5 (0:125)
ZGŁOSZONE WO

7 kolejka 19.09.2014
Krzyżacka Gwardia - Evil Tigers 5-1 (96:54)
1 org: 0-0 (0:0)
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5-1 (96:54)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 63 i 33
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 32 i 22

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 6:6 (141:159)
1mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3:3 (69:81)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 10 i 59
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 52 i 29
2mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (72:78)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 13 i 59
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 66 i 12

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 6-6 (171:129)
1 mecz: ROW (rekin67) 1-5 (47:103)
GoDT: ROW (rekin67) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 29 i 18
SG: Stal_Piaski (seba761) ; Dragons De Feu (junak1) 43 i 60
2 mecz: Husaria Factor (waldiv) 5-1 (124:26)
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Husaria Factor (waldiv) 71 i 53
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) ; Predators Korczyna (bolek) 26 i 0

Polska Gwardia - Wild Tigers 4-8 (109-191)
1 mecz: KugelSpeed (kugel99) 1-5 (42-108)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) (16-26)
WT: Victory Leszno (Speed) - Promień Żary (ukppku) (75-33)
2 mecz: Bicycle (telkosr) 3-3 (67-83)
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) (26-41)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Grom (nodrep) (73-10)

8 kolejka 26.09
Ghosts of Dream Team - Krzyżacka Gwardia 5-7 (152:148)
Pierwszy meczy: 8-3, bonus: GoDT
1 mecz: ROW (rekin67) 3-3 (88:62)
GoDT: ROW (rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 38 i 50
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) ; DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 62 i BS
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2-4 (64:86)
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Sparta Wrocław (sothis) 11 i 53
KG: Anioły UNIBAX (teves) ; demon gniezno (Absolutnymozaj) 70 i 16

Wild Tigers - Young Tigers 9:3 (185:115)
Pierwszy meczy: 6-6, bonus: WT
1 mecz: ukppku 5:1 (90:60)
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 40 i 50
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 39 i 21
2 mecz: Speed 4:2 (95:55)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 70 i 25
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 0

Stalowa Gwardia - Evil Tigers 7-5 (177:123)
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: ET
1 org: StalGorzow1947 (przemo1986) 3-3 (89:61)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 48
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 61 i 0
2 org: Dragons De Feu (junak1) 4-2 (88:62)
SG: Stal_Piaski (seba761) i Dragons De Feu (junak1) 53 i 35
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 50 i 12

Polska Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (124-176)
Pierwszy meczy: 5-7, bonus: SMB
1 org: Lane Masters Terminator (Iceman) 2-4
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 36 i 15
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 71 i 28
2org: KugelSpeed (kugel99) 3-3
PG: KugelSpeed (kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 44 i 29
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 2

9 kolejka 3.10.2014
Young Tigers - Ghosts of Dream Team 7:5 (164:136)
Pierwszy meczy: 7-5, bonus: YT
mecz 1: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (69:81)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 68 i 1
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) 57 i 24
mecz 2: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (95:55)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 58 i 37
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 18

Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers 7-5 (144:156)
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: WT
1 mecz: demon gniezno (Absolutnymozaj) 2-4 (45:105)
KG: DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) ; demon gniezno (Absolutnymozaj) 45 i 0
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 30
2 mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5-1 (99:51)
KG: Anioły UNIBAX (teves) ; Upadłe Anioły Toruń (adja) 69 i 30
WT: Promień Zary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 30 i 21


Sportowa Masters Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 7-5 (165-135)
Pierwszy meczy: 7-5, bonus: SMB
1mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 18
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 50 i 7
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 64 i 8
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 42 i 36

Evil Tigers - Polska Gwardia 7:5 (172:128)
Pierwszy meczy: 8-4, bonus: ET
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 4:2 (101:49)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 65 pkt i Lubella Lublin (Roko) 36 pkt
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) 2 pkt - scakanka pawłowice (sebol79) 47 pkt
2org: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 3:3 (71:79)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 68 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 pkt
PG: KugelSpeed (kugel99) 50 pkt - Vittoria Korczyna (skubal) 29 pkt

10 kolejka 10.10.2014
Stalowa Gwardia - Young Tigers 6:6 (153:147)
Pierwszy meczy: 5:7 (134:166), BONUS: Young Tigers
1 mecz: Dragons De Feu (junak1) 3:3 (78:72)
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 44 i 34
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 54 i 18
2 mecz: StalGorzow1947 (przemo1986) 3:3 (75:75)
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 43 i 32
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 75 i 0

Polska Gwardia - Krzyżacka Gwardia 7-5 [178-122]
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: KG
1 mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 3-3 [75-75]
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) [38-37]
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) [75-0 NS]
2 mecz: KugelSpeed (Kugel99) 4-2 [103-47]
PG: KugelSpeed (Kugel99) - scakanka pawłowice (sebol79) [42-61]
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) [0 NS-47]

Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (146-154)
Pierwszy mecz 6-6 (142-158), Bonus SMB
1 org: Husaria Factor (waldiv) 3-3
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 51 i 25
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 74 i 0
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3-3
GoDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 27 i 43
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 19

Wild Tigers - Evil Tigers 9:3 (197:103)
Pierwszy mecz 7-5, Bonus: WT
1 org: Speed 4:2 (92:58)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 73:19
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 51:7
2org:ukppku 5:1 (105:45)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 63:42
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 14:31

11 kolejka 17.10.2014
Krzyżacka Gwardia - Stalowa Gwardia 7-5 (165:135)
Pierwszy mecz 6-5, bonus: KG
1mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3 (75:75)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 64 i 11
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 41 i 34
2mecz: demon gniezno (Absolutnymozaj) 4-2 (90:60)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 15
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 49 i 11

Young Tigers - Polska Gwardia 8:4 (201:99)
pierwszy mecz: 8-4, bonus: Young Tigers
1mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (84:66)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 74 i 10
PG: scakanka pawłowice (sebol74) - Vittoria Korczyna (skubal) 47 i 19
2mecz: Fc Moherteam (Guti) 5:1 (117:33)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 62 i 55
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Bicycle (telkosr) 25 i 8

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 5-7 (136-164)
Pierwszy mecz:5-7, Bonus WT
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 25 i 55
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 68 i 2
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 2-4
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 7 i 49
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 41 i 53

Evil Tigers - Ghosts of Dream Team 4-7 (94:181)
Pierwszy mecz 5:7, BONUS: GoDT
mecz 1: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (94:56)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 63 pkt i Lubella Lublin (Roko) 31 pkt
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 39 pkt ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 17 pkt
mecz 2: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) T 0-5
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)

12 kolejka 24.10.2014
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 6:6 (149:151)
Mecz pierwszy: 7:5 (159:140), BONUS: YT
1mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (85:65)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 60 i 25
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 65 i NS
2mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (64:86)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 30 i 34
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 11

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 8-4 (160-100)
Pierwszy mecz 6:6, BONUS: SMB
mecz 1: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 24
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 60 i 5
mecz 2: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 0
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 0 i 35

Wild Tigers - Ghosts of Dream Team 8:4 (187:113)
Mecz pierwszy: 2:4, BONUS: WT
Mecz 1: Speed 5:1 (117:33)
WT: Victory Leszno (Speed) - Unia Tarnów I (Eureka) 74-43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) 15-18
Mecz 2: ukppku 3:3 (70:80)
WT: Promień Żary (ukppku) - Grom (nodrep) 66-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 49-31

Polska Gwardia - Stalowa Gwardia 3-9 (111:189)
Pierwszy mecz 4:8, bonus: SG
1MECZ: Bicycle (telkosr) 2-4 (61:89)
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 11 i 50
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 51 i 38
2MECZ: Vittoria Korczyna (skubal) 1-5 (50:100)
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 24 i 26
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 61 i 39

13 kolejka 31.10.2014
Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (176:124)
Pierwszy mecz: 7-5 [159-141), Bonus: KG
1 org: demon gniezno (Absolutnymozaj) 4-2 (94:56)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 19 i 75
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 12
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3 (82:68)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 61 i 21
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 62 i 6

Evil Tigers - Young Tigers 6:6 (148:152)
Mecz pierwszy: 4:8 (136:164), BONUS: YT
1mecz: Lubella Lublin (Roko) 3:3 (81:69)
ET: Lubella Lublin (Roko) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 32 i 49
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 64 i 5
2mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (67:83)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 64 i 3
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 50 i 33

Ghosts of Dream Team - Polska Gwardia 9:3 (173:127)
Pierwszy mecz 7:5, BONUS: GoDT
1MECZ: Husaria Factor (waldiv) 4:2 (89:61)
GDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 58 pkt ; 31 pkt
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 9 pkt ; 52 pkt
2MECZ: ROW (rekin67) 5:1 (84:66)
GDT: ROW (rekin67) ; Sparta Wrocław (sothis) 39 pkt ; 45 pkt
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 31 pkt ; 35 pkt

Stalowa Gwardia - Wild Tigers 4-8 (127:173)
Pierwszy mecz: 6-5, Bonus: WT
1 mecz: StalGorzow1947 (przemo1986) 3-3 (75:75)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 31 i 44
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 0
2 mecz: Dragons De Feu (junak1) 1-5 (52:98)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 27 i 25
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 55 i 43


14 kolejka 7.11.2014
Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 3-8 (59-131)
Pierwszy mecz: 1-5, Bonus: KG
1mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 0-5 (0-40)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves)
2mecz: Lubella Lublin (Roko) 3-3 (59-91)
ET: Lubella Lublin (Roko) 38 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 21 pkt
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) 75 pkt i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 16 pkt

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 5:7 (149:151)
Pierwszy mecz: 6-6 [159-141), Bonus: SMB
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2:4 (67:83)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 61 i 6
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 20
2 org: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (82:68)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 51 i 31
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 65 i 3


Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8:4 (196:103)
Pierwszy mecz, 6:6, BONUS: SG
Mecz 1: StalGorzow1947 (przemo1986) 3:3 (78:72)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 34-44
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 45-27
Mecz 2: Dragons De Feu (junak1) 5:1 (118:31)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 51-67
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ROW (rekin67) 0-31

Wild Tigers - Polska Gwardia 8:4 (185:115)
1 mecz: 8-4, bonus: WT
1 org. Speed 3:3 (79:71)
WT: Victory Leszno (Speed) - Gom (nodrep) 74-5
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 21-50
2 org. ukppku 5:1 (106:44)
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 46-60
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 14-30



RUNDA FINAŁOWA 14.11.2014 i 21.11.2014

FINAŁ: Wild Tigers
Young Tigers - Wild Tigers 12:12 (279:321)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (130:170)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (71:79)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43 i 28
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 4
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (59:91)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 4
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Zary (ukppku) 47 i 44

Wild Tigers - Young Tigers 6:6 (151:149)
1 mecz: ukppku 3:3 (67:83)
WT: Promień Żary (ukppku) i Unia Tarnów I (Eureka) 37-30
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55-28
2 mecz: Speed 3:3 (84:66)
WT: Victory Leszno (Speed) Grom (nodrep) 74-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 50-16



mecz o 3 miejsce: Krzyżacka Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 11-13 (270:330)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (137:163)
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4 (64:86)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 54
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 15 i 71
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3 (73:77)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 i 58
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 57 i 20

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (167-133)
1 org: Anioły UNIBAX (teves) 3-3
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 11 i 71
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 54 i 14
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 53 i 32
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 4



mecz o 5 msc: Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 15-9 (324:276)

Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8-4 (156:144)
mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 3-3 (72:78)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 54 i 18
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 53 i 25
mecz 2: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (84:66)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 29

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (132:168)
mecz 1: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (69:81)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 49 i 20
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 35 i 46
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4 (63:87)
GoDT: TARZAN"S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 15 i 48
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 37 i 50



baraż: Evil Tigers
Junior Tigers - Evil Tigers 6-17 (194:389)

Junior Tigers - Evil Tigers 3-9 (97-203)
1 mecz: cyprian 2-4 (52-98)
JT:kaple (cyprian) 52 pkt - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 pkt (nie jechał)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 73 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 25 pkt
2 mecz: Rusek 1-5 (45-105)
JT: Real Straszydle (Rusek) 6 pkt - Wybrzeze (specjal2009) 39 pkt
ET: Lubella Lublin (Roko) 47 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 58 pkt

Evil Tigers - Junior Tigers 8-3 (186-87)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (63-87)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 1 pkt
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52 pkt - kaple (cyprian) 35 pkt
2 mecz: Lubella Lublin (Roko) 5-0 (123 - 0)
ET: Lubella Lublin (Roko) 69 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 54 pkt
JT: Real Straszydle (Rusek) 0 pkt - Wybrzeze (specjal2009) - brak przyjęcia zapki

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Terminiarz 12 sezon LM - przez Speed - 2014-08-01, 17:33:32
RE: Terminiarz 12 sezon LM - przez Speed - 2014-08-15, 17:24:26

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminiarz 14 sezon Speed 1 1,590 2015-04-12, 09:13:11
Ostatni post: Speed
  Terminiarz 13 sezon Speed 1 1,818 2014-12-16, 18:53:02
Ostatni post: Speed

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości