#37
Niezdecydowany Rozwijając myśl o GP Ligi, niestety Speedway World nie pozwala na rozgrywki nietypowe, co gorsza kilkoro uczestników jest również nie do końca rzetelny w organizacji zawodów więc reguła takich rozgrywek jest mglista, no ale ja jestem optymistą więc tak by to wyglądało miej więcej.

Po obecnej edycji lider każdego zespołu byłby typowany do GP Ligi w kolejnym sezonie,
- jeżeli lider zespołu kończył by  wiek juniora to nominacje otrzyma następny zawodnik.
- jeżeli do rozgrywek przystąpi nowy uczestnik to sam musi wytypować przedstawiciela drużyny.
- zespół który odchodzi z rozgrywek nie ma prawa do uczestnictwa w tych zawodach.

Każda z lig ma swoje rozgrywki GP Ligi, przy czym organizowane by były jeszcze finały rozgrywek.
- kolejność organizacji zawodów określają wyniki z poprzedniej edycji ELJ, jako pierwszy organizatorem zostaje 10 zespół ligi po uwzględnieniu awansu oczywiście i tak dalej.
- zespół który dołączy do rozgrywek jest zawsze najniżej notowanym zespołem.
- w każdych zawodach startuje 10 zawodników, po jednym z każdego zespołu
- zliczane są punkty jakie uzyska zawodnik w poszczególnych turniejach.
- jeżeli suma punktów na koniec rozgrywek jest identyczna liczy się ilość zwycięstw w poszczególnych turniejach 

Po rozegraniu pierwszej serii czyli 10 turniejów, z każdej ligi po pięciu najlepszych utworzy 1 finałową stawkę, a pozostali 2 stawkę 
- finaliści rozegrają 15 zawodów, organizatorzy ustalani w identyczny sposób jak w przypadku pierwszej części
- pozostali również 15 zawodów i na tej samej zasadzie organizacji, a powód dla którego w ogóle mają startować to jedynie XP zawodnika

Niezdecydowany oczywiście to tylko propozycja i modernizacja regulaminu jest wskazana, bo to nie mają być moje zawody tylko nasze  Uśmiech
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]