(2018-12-17, 11:08:15)holender260 napisał(a): Turniej zbliża się ku końcowi więc chciał bym podziękować Tomaszowi i graczowi  FireMan za tak porządnie prowadzony turniej w którym wszystkie tabelki były prowadzone na czas nie trzeba było czekać z opóźnieniem jak to w nie których turniejach jest, ale cóż  wszystko co dobre szybko się kończy.Ja osobiście życzę wam samych sukcesów w życiu prywatnym i może kiedyś tu jeszcze zawitacie i stworzycie ELJ 11.Podrawiam wszystkich graczy i życzę wam Zdrowych i Wesołych Świąt .

Holender ty też byłeś ważnym ogniwem tego turniejuUśmiech robiłeś nam reklamę i przyciągałeś nowych graczy za co Ci dziękujemyUśmiech

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i fajną zabawę. Jedne co mnie trzymało w tej grze to ten turniej, który wnosił ożywienie bo liga dawno już leżała. Tutaj każdy mógł powalczyć o wygraną i jak widać zwycięzcy się zmieniali Uśmiech

Tak jak FireMan nie zarzekam się że jeszcze tutaj nie zagoszczę, ale na dziś dzień odchodzę zadowolony gdyż poznałem fajnych ludzi, którzy stworzyli razem z nami ten turniejUśmiech