#1
Gram w sw od niedawna i to co mi się rzuca w oczy to niebywała aktywność admina. Brawo. Przychodzę z konkurencji gdyż brak zainteresowania admina tamtej gierki jest niebywały i nie do zaakceptowania.
SW mi się bardzo podoba. Brakuje zdecydowanie społeczności, ale widząc tempo w jakim przechodzą ludzie tutaj, to jest szansa, że się zbuduje. Trzeba jednak kilka inicjatyw,
1. Nie podobają mi się zawody indywidualne. Robię to przymusu bo coś tam za to kasy i jest i chyba xp. Zdecydowanie jest potrzebna interakcja z graczami. NA razie sprowadza się to do klikniecia zorganizuj ustalenia cen i zaproszenia zawodnikow. Tyle. NIe ma tu sensu rywalizacji.
Zdecydowanie lepsze będzie zorganizowanie czegoś na cały sezon. Np. turniej juniorów i w razie potrzeb kolejne ligi np. 16 latki, 17 latki itd, turniej złozony z liderow 5 ligi, 4 ligi itd., liga obcokrajowcow cokolwiek byle miało sens. Kazdy by na poczatku sezonu miał przydzielony jakis turniej i za porządne prowadzenie na koniec sezonu nagroda dla gracza no i dla zawodnikow jakies okolicznosciowe puchary.
2. ja bym coś zrobił ze szkółką juniorów, nic ciekawego się w niej nie dzieje, zawodników jak na lekarstwo, kosmiczne opłaty za kolejne poziomy (dla poczatkujacych).