#14
wydało si ze kolegów po prostu w oczka kole ze inni gracze znajudja okazje i maja z tego pieniazki(wirtualne) UśmiechUśmiech taka jest prawda ze ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!! przez co sprzedajacy udczciwie ma solidna cene Uśmiech a jak wy zagladacie 1 raz dzienie i z lenistwa nie chcecie inwestowac w młodych to wasza sprawaUśmiech zastanów sie 1 z 2 co wy piszecie jak chłopie nie chcesz miec 20 zawodników to ich nie miej a z zawiscia i zazdroscia nie zagladaj przez tylnie okno do innego klubu!! najpierw pisali ze bałagan na LT a jak podwazylismy ich teorie to teraz pisza ze gra handlowa Uśmiech mendzel ma racje piszac ze dla niego to bez róznicy bo nie patrzy na innych tylko prowadzi swoja polityke transferowa !! to ja wydaje po 90tys co tydzien na pesje i płace podatek od transferu a nie wy !! i to ja musze czekac 2 tygodnie i robic im skile ryzykujac czy jak dany zawodnik nie zmiesci mi sie do składu czy sprzedam czy nie Uśmiech nie chcecie grac?/ to idzcie do SM tam pogracie na minusie płacac pesje po 150tys majac sredni skład
i napiszcie kąkretnie ze boli was to ze inne kluby sie rozwijają bo poswiecaja swój czas i wkład w budowe klubuUśmiech pozatym wasza propozycja i tak jakby przeszła to pic na wode bo majac 20 zawodników moge robic to samo Uśmiech chyba ze padnie propozycja ze moze po 2 zawodników bedziemy jezdzic??Uśmiech
i jeszcze napisze wam bo własnie zobaczyłem Uśmiech zarobiłem kolejne 550 tys na czysto bo juz sprzedałem 2 a pójdą jutro Uśmiech pzdr owocnej kłótni zycze ja ide robic kase szukac okazju pzdr
i jeszcze napisze wam bo własnie zobaczyłem Uśmiech zarobiłem kolejne 550 tys na czysto bo juz sprzedałem 2 a pójdą jutro Uśmiech pzdr owocnej kłótni zycze ja ide robic kase szukac okazju pzdr
a ze "jestem pazerny na kase " Uśmiech to sprzedaje bez motorów Uśmiech wiec zgłoscie propozycje na forum ze zawodnik musi byc sprzedawany z min : 3 motorami!!! bo na nich tez zarabiam dostaje motor i sprzedaje??!! gra handlowa pzdr
kamykov a tobie proponuje załozyc różowe okulary bo na 2 posty napisałes ze 2 razy cie ta gra zraziła wiec powstaje pytanie po co grasz?? !! skoro juz na poczatku ci sie cos nie spodobało Uśmiech to gracze maja sie dostosowac do danej gry a nie gra do gracza bo to jest nie mozliwe ( co gracz to inny obraz idealnej gry)