Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na 9 sezon Ligii Miast
#1
Czas na zapisy na kolejny sezon rozgrywek Ligii Miast Uśmiech
Przewidywany start na 16 sierpień 2013

Wg niżej wymienionych zasad proszę kompletować swoje klany.
Życzę owocnych transferów i czekam na chętnych do startu Uśmiech

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!!


Fragment regulaminu mówiącym o zasadach zapisywania klanów:

(2012-10-27, 16:44:45)Ragulamin napisał(a): III. Klany (zarząd i składy w klanach, ograniczenia drużyn)

1. Jeden klan musi posiadać w swoim składzie min. 4 drużyny

2. Jeśli jest to rodzina klanowa to podaje ona Prezesa oraz v-ce prezesa Rodziny klanowej oraz kapitanów każdego klanu.
a) kapitan danego klanu jest zobowiązany do kierowania swoim klanem
b) Prezes oraz v-ce prezes ma możliwość podania składu wszystkim klanom danej rodziny, bądź jest zobowiązany do tego jeśli kapitan lub z-ca kapitana danego klanu tego nie dokonają. (Oczywiście można się dogadywać miedzy sobą)
c) Prezes i v-ce prezes są jednocześnie kapitanami dowolnego klanu w rodzinie (teoretycznie tego w którym występują)

3 . Ograniczenia w składach:

a) W klanie może być zapisana dowolna ilość drużyn z dowolnych lig, lecz w składzie na mecz suma punktów występujących drużyn nie może być mniejsza niż 6 punktów gdzie:

0 pkt – Drużyna z Ekstraligii
1 pkt – Drużyna z 1 ligii
2 pkt – Drużyna z 2 ligi
3 pkt – drużyna z 3 ligii
4 pkt – drużyna z 4 ligi
5 pkt – drużyna z 5 ligi
6 pkt – drużyna z 6 ligii


b) W zgłoszonym składzie na mecz może być tylko 1 Ekstraligowiec, i w tym przypadku również jeden 1ligowiec.
Jeśli klan nie posiada drużyny z Ekstraligi może wystawić dwóch 1ligowców (jeśli takich posiada)
Czyli teoretycznie najsilniejszy dopuszczalny skład na mecz (wg punktów)
1. Ekstraliga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 3 liga
Lub
1. 1 liga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 2 liga

Schemat zapisywania:
Rodzina Klanowa: (jeśli zgłaszasz więcej niż 1 klan)
Prezes:
V-ce Prezes:


Logo: (nie musi być ale fajnie by było)
NAZWA KLANU
Drużyny:
1. Nazwa drużyny (Nick) liga kapitan [C]
2. Nazwa drużyny (Nick) liga v-ce kapitan [vC]
3. Nazwa drużyny (Nick) liga
4. Nazwa drużyny(Nick) liga
itd.


-------------------------------------------------------

SKŁAD EKSTRALIGI:
* Na zielono zaznaczono drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek w sezonie 9

1. Leszczyńska Bycza Siła
2. Evil Tigers
3. Young Tigers
4. Krzyżacka Gwardia
5. Junior Tigers
6. Wild Tigers
7. Sportowa Masters Bydgoszcz
8. Leszczyńska Siła Rażenia
9. Speedway Tigers
10. No Name
11. Stalowa Gwardia
12. LittleBig Dream Team (były Little Dream Team)


SKŁAD I LIGI MIAST
* Na zielono zaznaczono drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek w sezonie 9

1. Masters Dream Team
2. Sportowa Bydgoszcz
3. Anielska Gwardia
4. Leszczyńska Siła Młodych
5. Toruńska Gwardia
6. Sportowa Junior Bydgoszcz
7. Little Sportowa Bydgoszcz
*. Leszczyńska Siła Rezerw
*. Little Dream Team
*. Tylko Falubaz

* nowe drużyny
Odpowiedz
#2
Rodzina Klanowa: GWARDIA
Prezes: kamykov
V-ce Prezes: Jack21


Krzyżacka Gwardia

Anielska Gwardia

Toruńska Gwardia

Stalowa Gwardia

Składy będą podane w późniejszym terminie z oczywistych powodów.
Odpowiedz
#3
Rodzina Klanowa Powiatu Leszczyńskiego
Prezes: mika1688
V-ce Prezes: Speed


Leszczyńska Bycza Siła
1. Victory Leszno (Speed) - Ekstraliga [c]
2. Unia Leszno (Junior1995) - 1 liga
3. Polonia Leszno (Krychu710) - 2 liga
4. Błyskawice Leszno (Ghost123) - 3 liga


Leszczyńska Siła Rażenia
1. GoodFeels Leszno (Stefik4) - 1 liga
2. Red Bull Leszno (Waleccrane) - 2 liga [c]
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - 2 liga
4. Scakanka Pawłowice (sebol79) - 2 liga


Leszczyńska Siła Młodych
1. KS Queen Leszno (bolo8333) - 3 liga [c]
2. Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 3 liga
3. Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 3 liga
4. BULSI LESZNO (Szymon2782) - 2 liga


Leszczyńska Siła Rezerw
1. Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 4 liga
2. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 4 liga
3. Szakiq UL (SzakiUL) - 3 liga
4. Zato Leszno (mika 1688) - 3 liga [c]
Odpowiedz
#4
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz

Sportowa Bydgoszcz

Sportowa Junior Bydgoszcz

Little Sportowa Bydgoszcz
Odpowiedz
#5
Rodzina:
Speedway Dream Team

Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Stopek

LittleBig Dream Team (Były Little Dream Team)
1. Rohan Dębica (Kempes) 4 liga
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) 2 liga
3. ROW (Rekin67) 3 liga
4. Litmen (litmen) 3 liga
Zuma07 C

Masters Dream Team
1. Falubazzz (stopek) 3 liga C
2. Buczka Tarnów (pietrek) 3 liga
3. SCB (brylant) 3 liga
4. Fc Falubazik (demolka) 5 liga

Little Dream Team (nowy klan)
1. Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 liga
2. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2 liga
3. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 5 liga C
4. U Leszno (MGRBarto) 4 liga
5. WosiuLionsTeam (Wosiu3) 5 liga
Odpowiedz
#6
Jak można się załapać do ligi miast? Chętnie bym wystartował
[Obrazek: 7146.jpg]
Odpowiedz
#7
Znaleźć jeszcze 3 chętne drużyny do starów i można zgłosić własny klan Uśmiech
Bądź ewentualnie spytać któregoś z obecnych kapitanów czy mają wolne miejsce
Odpowiedz
#8
W takim razie zgłaszam chęć startów w Lidze Miast. Zainteresowanych proszę pisać do mnie najlepiej przez przesłanie wiadomości w grze
[Obrazek: 7146.jpg]
Odpowiedz
#9
Zgłaszam:

Evil Tigers

Young Tigers

Junior Tigers

Wild Tigers

Speedway Tigers
Odpowiedz
#10
Przydałby się jeszcze 1 nowy klan zeby w 1 lidze było parzyście no i można by podzielić na 2 grupy wtedy.
Odpowiedz
#11
KLAN TYLKO FALUBAZ
1. Falubazole Kapitan ( tofik ) 4 liga Prezes
2. KS.Węża ( zefir ) 5 liga Vice Prezes
3. falubaz ( mormon85 ) 5 liga
4. Ogry Zielona Góra ( lukas ) 4 liga
Odpowiedz
#12
No Name też będzie startował w przyszłym sezonie, a wiec razem mamy komplet wobec tego zamykam zapisy.
I liga będzie podzielona na 2 grupy po 5 klanów.
Odpowiedz
#13
(2013-07-20, 09:43:39)kilerski13 napisał(a): Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz
ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 1 liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
Paula Bydgoszcz (Paula) - 2 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 3 liga

Sportowa Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 2 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 3 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga

Sportowa Junior Bydgoszcz
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
Anibar g-dz (bartas1706) - 3 liga
Team Franko (ffrraanneekk1980) - 3 liga
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 4 liga

Little Sportowa Bydgoszcz
STARTLECHMA (lech) - 3 liga
StachuTeam (Davido100) - 4 liga
Kanarki Ostrów (DRK) - 5 liga
Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) - 5 liga

Mini Sportowa Bydgoszcz
19Kolejarz (morello) - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 4 liga
BKS Polonia (oczko007dk) - 5 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Odpowiedz
#14
Składy Rodziny TIGERS:
Prezesi: Speed, matti_1

EVIL TIGERS:
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga [C]
2. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) 2 liga
4. Malemen Kraków (Rurek) 2 liga

YOUNG TIGERS:
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Polonia Osielsko (matti_1) 1 liga [C]
3. Lubella Lublin (Roko) 2 liga
4. Ostrowskie Diabły (Casaletto) 3 liga

JUNIOR TIGERS:
1. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1 liga
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 1 liga
3. Real Straszydle (Rusek) 2 liga
4. Lukas Lublin (Lukas86) 2 liga
kapitan: matti_1

WILD TIGERS:
1. Sparta Wrocław (sothis) Eliga
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
3. WandaNowaHuta (MichalKR) 2 liga
4. Grom (nodrep) 3 liga
kapitan: Speed

SPEEDWAY TIGERS:
1. Stupki Gniezno (Einstein) Eliga
2. ZKŻ Załawcze (Marex87) 1 liga [C]
3. GKM Grudziądz (prezes) 2 liga
4. Speedy Sid (mox) 3 liga
Odpowiedz
#15
Rodzina Klanowa: GWARDIA
Prezes: kamykov
V-ce Prezes: Jack21


Krzyżacka Gwardia
1. Promień Żary (ukppku)
2. Anioły UNIBAX (teves)
3. KS Adriana Toruń (adja)
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) [C]

Anielska Gwardia
1. Apator Toruń (Kwiatek)
2. KS Apator Toruń (Sleevin)
3. Alfa Lubicz (kielpin)
4. KS Apator (grzechoo)
5. ApatorS (Marcelinio)
6. Krzyżacy (mario)

Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) [C]
2. Primavera Toruń (piotrowskp)
3. Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper)
4. KS Skarpa Toiruń (Testament)

Stalowa Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) [C]
2. demon gniezno (Absolutnymozaj)
3. Maja falubaz (Maja falubaz)
4. wilczek (nadeczek)
5. Lane Masters Terminator (Iceman)

I od razu od pierwszej kolejki proszę o zanotowanie: Czarni Inowrocław (Jack21) transfer rodzinny z SG do TG Duży uśmiech
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XVI sezon Speed 20 14,733 2016-03-17, 11:20:40
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,978 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XIII sezon LM Speed 9 8,560 2014-11-30, 22:37:01
Ostatni post: Mr. Zuma
  Zapisy na XII sezon LM Speed 11 10,618 2014-08-16, 11:53:51
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości