Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na XIII sezon LM
#1
Wiadomo o co chodzi Język chociaż troche za późno się za to zabrałem ale mam nadzieje ze wszyscy zdążą z zebraniem składów i zapisami.


Zapisy do 28 Listopada
Start XIII sezonu LM : 5 Grudzień


Fragment regulaminu mówiącym o zasadach zapisywania klanów:

Regulamin napisał(a): III. Klany (zarząd i składy w klanach, ograniczenia drużyn)

1. Jeden klan musi posiadać w swoim składzie min. 4 drużyny

2. Jeśli jest to rodzina klanowa to podaje ona Prezesa oraz v-ce prezesa Rodziny klanowej oraz kapitanów każdego klanu.
a) kapitan danego klanu jest zobowiązany do kierowania swoim klanem
b) Prezes oraz v-ce prezes ma możliwość podania składu wszystkim klanom danej rodziny, bądź jest zobowiązany do tego jeśli kapitan lub z-ca kapitana danego klanu tego nie dokonają. (Oczywiście można się dogadywać miedzy sobą)
c) Prezes i v-ce prezes są jednocześnie kapitanami dowolnego klanu w rodzinie (teoretycznie tego w którym występują)

3 . Ograniczenia w składach:

a) W klanie może być zapisana dowolna ilość drużyn z dowolnych lig, lecz w składzie na mecz suma punktów występujących drużyn nie może być mniejsza niż 6 punktów gdzie:

0 pkt – Drużyna z Ekstraligii
1 pkt – Drużyna z 1 ligii
2 pkt – Drużyna z 2 ligi 
3 pkt – drużyna z 3 ligii
4 pkt – drużyna z 4 ligi
5 pkt – drużyna z 5 ligi
6 pkt – drużyna z 6 ligii


b) W zgłoszonym składzie na mecz może być tylko 1 Ekstraligowiec, i w tym przypadku również jeden 1ligowiec. 
Jeśli klan nie posiada drużyny z Ekstraligi może wystawić dwóch 1ligowców (jeśli takich posiada)
Czyli teoretycznie najsilniejszy dopuszczalny skład na mecz (wg punktów)
1. Ekstraliga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 3 liga
Lub
1. 1 liga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 2 liga

Schemat zapisywania:
Rodzina Klanowa: (jeśli zgłaszasz więcej niż 1 klan)
Prezes:
V-ce Prezes:


NAZWA KLANU
Drużyny:
1. Nazwa drużyny (Nick) liga kapitan [C]
2. Nazwa drużyny (Nick) liga v-ce kapitan [vC]
3. Nazwa drużyny (Nick) liga
4. Nazwa drużyny(Nick) liga
itd.
Odpowiedz
#2
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz
Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
Speed Fordon (speed_55) © - 1 liga
Miedzyniak (Wojtas) - 2 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga

Sportowa Bydgoszcz
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) © - e-liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 3 liga

Sportowa Junior Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) © - 4 liga
StachuTeam (Davido100) - 4 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga

Little Sportowa Bydgoszcz
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) © - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Odpowiedz
#3
Oczywiście chciałem się zapisać Duży uśmiech
nazwa będzie nowa podam do jutra razem ze składami ale będą ze 4 klany
Odpowiedz
#4
Już myślałem, że tylko SB pojedzie w LM w XIII sezonie ;-)
Odpowiedz
#5
Tigersi oczywiście też :p

WILD TIGERS


YOUNG TIGERS


EVIL TIGERS


SPEEDWAY TIGERS


JUNIOR TIGERS
Odpowiedz
#6
A WIĘC TAK zamiast GWARDII od tego sezonu będzie RIDERS Duży uśmiech myślę że z taką nawą łatwiej powalczymy z Tigers'ami Język
jeśli kamykov nie będzie chciał prowadzić Gwardii to my byśmy wtedy pojechali na licencji Gwardii

Prezes: Jack21
Z-Prezesa: ukppku

BLACK RIDERS (za KG)

NIGHT RIDERS (za SG)

DARK RIDERS (za PG)

APOCALIPTIC RIDERS (za TG)

GHOST RIDERS (za SG)
Odpowiedz
#7
Speedway Dream Team
Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto


Ghosts of Dream Team


LittleBig Dream Team


Masters Dream Team*


Little Dream Team*

* Nie ma pewności, że te klany będą jechać wszystko się okaże w najbliższym czasie
Odpowiedz
#8
RIDERS

Prezes: Jack21
V-ce prezes: ukppku
II V-ce prezes: telkosr

BLACK RIDERS (za KG)
1. Elana Toruń (adja) 1L
2. Promień Żary (ukppku) 1L
3. Dragons De Feu (junak1) 2L
4. scakanka pawłowice (sebol79) 2L
kapitan: ukppku

NIGHT RIDERS (za SG)
1. StalGorzow1947 (przemo1986) 1L
2. Stal_Piaski (seba761) 1L
3. Lane Masters Terminator (Iceman) 2L
4. Czarni Inowrocław (Jack21) 3L
5. demon gniezno (Absolutnymozaj) 2L
kapitan: Jack21

DARK RIDERS (za PG)
1. Polmo (mendzel) 1L
2. Vittoria Korczyna (skubal) 2L
3. Gryf Szczecin (telkosr) 2L
4. Predators Korczyna (bolek) 3L
kapitan: telkosr

APOCALIPTIC RIDERS (za TG)
1. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 2L
2. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3L
3. Primavera Toruń (piotrowskp) 3L
4. Maja falubaz (Maja falubaz)  3L
kapitan: kamykov

GHOST RIDERS (za SG)
1. Ks Rygiel Torun (bartas83) 4L
2. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4L
3. Sparta Łysomice (Wodz) 3L
4. Apator Toruń (Kwiatek) 4L
5. wilczek (nadeczek) 4L
6. KugelSpeed (kugel99) 2L
kapitan: Snajper
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#9
WILD TIGERS
Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
Grom (nodrep) 3 liga

YOUNG TIGERS
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga [C]
Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1 liga
Real Straszydle (Rusek) 2 liga
Ogry Zielona Góra (lukas) 3 liga

EVIL TIGERS
Unia Tarnów I (Eureka) Eliga
Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga
kaple (cyprian) 2 liga
Lubella Lublin (Roko) 2 liga [C]

SPEEDWAY TIGERS
Fc Moherteam (Guti) Eliga
Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 liga [C]
Polonia Siemowo (Becik) 3 liga


JUNIOR TIGERS
Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) Eliga
Power Gniezno (Hyziu) 2 liga
Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
WRZ (mundek) 3 liga
Odpowiedz
#10
Speedway Dream Team

Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto


Ghosts of Dream Team
Husaria Factor (waldiv) 2L
Sparta Wrocław (sothis) 1L
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 1L
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2L
Kapitan: Zuma07


LittleBig Dream Team
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2L
UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2L
ROW (rekin67) 3L
KS Stal Bedford (cwergon) 3L
Kapitan: Zuma07

Masters Dream Team
Kościańskie Byki (MGRBarto) 4L
Marma Rzeszóww (Siwy1296) 4L
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 4L
Stal Dębica (Kacpi2000) 4L
Kapitan: MGRBarto


Little Dream Team
RehaMed Złotów (Zyga87) 5L
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4L
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 5L
Stal Rzeszów (luczyk10) 5L
Kapitan: Zuma07
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XVI sezon Speed 20 14,733 2016-03-17, 11:20:40
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,978 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XII sezon LM Speed 11 10,618 2014-08-16, 11:53:51
Ostatni post: Jack21
  Zapisy na XI sezon LM Speed 14 12,976 2014-04-18, 10:51:30
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości