Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na XI sezon LM
#1
Jubileuszowy X sezon LM dobiegł juz konca wiec czas na kompletowanie składów i zgłoszenie swoich klanów do kolejnych rozgrywek.

Przypominam od tego sezonu rywalizacja w Ligach ulegnie zmianie, w kazdej lidze walczyć będzie po 8 klanów.

Zapisy do 30 marca
Skompletowanie składów do 4 kwietnia
Start XI sezonu LM : 11 kwiecień


Fragment regulaminu mówiącym o zasadach zapisywania klanów:

Regulamin ' napisał(a): III. Klany (zarząd i składy w klanach, ograniczenia drużyn)

1. Jeden klan musi posiadać w swoim składzie min. 4 drużyny

2. Jeśli jest to rodzina klanowa to podaje ona Prezesa oraz v-ce prezesa Rodziny klanowej oraz kapitanów każdego klanu.
a) kapitan danego klanu jest zobowiązany do kierowania swoim klanem
b) Prezes oraz v-ce prezes ma możliwość podania składu wszystkim klanom danej rodziny, bądź jest zobowiązany do tego jeśli kapitan lub z-ca kapitana danego klanu tego nie dokonają. (Oczywiście można się dogadywać miedzy sobą)
c) Prezes i v-ce prezes są jednocześnie kapitanami dowolnego klanu w rodzinie (teoretycznie tego w którym występują)

3 . Ograniczenia w składach:

a) W klanie może być zapisana dowolna ilość drużyn z dowolnych lig, lecz w składzie na mecz suma punktów występujących drużyn nie może być mniejsza niż 6 punktów gdzie:

0 pkt – Drużyna z Ekstraligii
1 pkt – Drużyna z 1 ligii
2 pkt – Drużyna z 2 ligi
3 pkt – drużyna z 3 ligii
4 pkt – drużyna z 4 ligi
5 pkt – drużyna z 5 ligi
6 pkt – drużyna z 6 ligii


b) W zgłoszonym składzie na mecz może być tylko 1 Ekstraligowiec, i w tym przypadku również jeden 1ligowiec.
Jeśli klan nie posiada drużyny z Ekstraligi może wystawić dwóch 1ligowców (jeśli takich posiada)
Czyli teoretycznie najsilniejszy dopuszczalny skład na mecz (wg punktów)
1. Ekstraliga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 3 liga
Lub
1. 1 liga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 2 liga

Schemat zapisywania:
Rodzina Klanowa: (jeśli zgłaszasz więcej niż 1 klan)
Prezes:
V-ce Prezes:


NAZWA KLANU
Drużyny:
1. Nazwa drużyny (Nick) liga kapitan [C]
2. Nazwa drużyny (Nick) liga v-ce kapitan [vC]
3. Nazwa drużyny (Nick) liga
4. Nazwa drużyny(Nick) liga
itd.


============================================================

Ekstra Liga Miast
Krzyżacka Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz
Evil Tigers
Leszczyńska Bycza Siła
Wild Tigers
Young Tigers
Stalowa Gwardia
Ghosts of Dream Team

1 Liga Miast
Speedway Tigers
Sportowa Junior Bydgoszcz
Leszczyńska Siła Rażenia
Junior Tigers
Polska Gwardia
Sportowa Bydgoszcz
LittleBig Dream Team
Toruńska Gwardia

2 Liga Miast
Dream Team Stars
Little Sportowa Bydgoszcz
Mini Sportowa Bydgoszcz
Stara Gwardia
Anielska Gwardia
Little Tigers
Little Dream Team
Odpowiedz
#2
Zgłaszam rodzinę klanową

[Obrazek: sdtrv6.png]

Speedway Dream Team
Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto


Ghosts of Dream Team
1. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Eliga
3. ROW (rekin67) - 3 liga
4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - 3 liga
5. unia tarnów19993 (anonim-04) - 3 liga

Kapitan: Zuma07


LittleBig Dream Team
1. RehaMed Złotów (Zyga87) - 3 liga
2. Polonia Glesno (jurekspx) - 4 liga
3. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 4 liga
4. KS Stal Bedford (cwergon) - 3 liga
5. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - 3 liga

5. Speedway Euphoria (Mattex) - 5 liga
Kapitan: Zyga87

Dream Team Stars
1. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - 5 liga
2. Rohan Dębica (Kempes) - 4 liga
3. Stal Dębica (Kacpi2000) - 5 liga
4. Club XXI (Faktycznie) - 5 liga
5. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - 5 liga

Kapitan: Zuma07

Little Dream Team
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) - 4 liga
2. Sparta Płowęż (Caradriel) - 3 liga
3. Fc Falubazik (demolka) - 4 liga
4. Kociaki (Kacperek) - 4 liga
5. Falubazzz (stopek) - 4 liga
6. Kozły Ofiarne (anonimowyateista) - 4 liga

Kapitan: MGRBarto
Odpowiedz
#3
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz

Sportowa Bydgoszcz

Sportowa Junior Bydgoszcz

Little Sportowa Bydgoszcz

Mini Sportowa Bydgoszcz - nie wiem czy wystartuje, ale zgłaszam
Odpowiedz
#4
RODZINA GWARDIA

Prezes: Kamykov
V-ce Prezes: Jack21


Krzyżacka Gwardia (E-liga)

Stalowa Gwardia (E-liga)

Polska Gwardia - na licencji AG (I liga)

Toruńska Gwardia (I liga)

Stara Gwardia - na licencji PG (II liga)

Anielska Gwardia - nowy klan
Odpowiedz
#5
Rodzina klanowa: Leszczyńska Siła
Prezes: Prosper
v-ce prezes: ggregory93

Leszczyńska Bycza Siła
1. Unia Leszno (Junior1995) Eliga
2. Dragons De Feu (junak1) 2 liga
3. scakanka pawłowice (sebol79) 2 liga
4. Draco Squad Kościan (prosper) 2 liga [C]

Leszczyńska Siła Rażenia
1. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 3 liga [C]
2. Troja Pawłowice (franc) 4 liga
3. Bulsi Leszno (Szymon2782) 4 liga
4. Aromor Leszno (Wisnia) 4 liga
NA PUNKCIE LECHA BYLIŚMY , JESTEŚMY , BĘDZIEMY POJEBANI
Odpowiedz
#6
Rodzina klanowa: TIGERS

Prezes: Speed
V-ce prezes: matti_1

Evil Tigers

Wild Tigers

Young Tigers

Speedway Tigers

Junior Tigers

Little Tigers
Odpowiedz
#7
I ważna informacja dla przypomnienia:
W tym sezonie wg nowej formuły będzie wyglądać tak:
14 rund fazy zasadniczej każdy z każdym, a następnie Play-offy
I tak:
ELM:
1-2 miejsce - walka o mistrzostwo
3-4 miejsce - walka o brąz
5-6 miejsce - mecz o 5 miejsce
8 miejsce - spadek do 1 LM
7 miejsce ELM - 2 miejsce 1LM - baraż o ELM
1 miejsce 1 LM - awans do ELM
3-4 miejsce - mecz o 3 msc itd..
Odpowiedz
#8
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - e-liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
Paula Bydgoszcz (Paula) - 2 liga
Team Franko (ffrraanneekk1980) - 3 liga

Sportowa Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
Speed Fordon (speed_55) - 1 liga
ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 2 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga

Sportowa Junior Bydgoszcz
StachuTeam (Davido100) - 3 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 4 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 5 liga

Little Sportowa Bydgoszcz
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 3 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 3 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga

Mini Sportowa Bydgoszcz
STARTLECHMA (lech) - 5 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
BKS Polonia (oczko007dk) - 6 liga
Zwol-ltek (Zwolen) - 4 liga
Odpowiedz
#9
Evil Tigers
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga [C]
3. Fc Moherteam (Guti) 2 liga
4. Ogry Zielona Góra (lukas) 3 liga

Young Tigers
1. Power Gniezno (Hyziu) Eliga [C]
2. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
3. Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2 liga
4. Magpies Zielona Góra (sroczkins) 3 liga

Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
3. Real Straszydle (Rusek) 2 liga
4. kaple (cyprian) 3 liga

Speedway Tigers
1. Polonia Osielsko (matti_1) 1 liga [C]
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 1 liga
3. Lubella Lublin (Roko) 2 liga
4. Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga

Junior Tigers
1. Promień Żary (ukppku) 1 liga
2. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1 liga
3. Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
4. Speedy Sid (mox) 2 liga
kapitan: Hyziu

Little Tigers
1. Grom (nodrep) 2 liga
2. WRZ (mundek) 4 liga
3. Świry Tarnów (sylta88) 4 liga
4. Chopper Tarnów (chopper) 5 liga
kapitan: Speed
Odpowiedz
#10
Dawajcie juz składy bo terminiarze już gotowe.
I taka mała nowinka w terminiarzu, każdy klan ma swój wybrany kolorek (jak podane było w zgłoszeniu)
plus obecni mistrzowie maja złoty kolor, v-ce mistrzowie srebrny i brązowi medaliści brązowy
Odpowiedz
#11
RODZINA GWARDIA

Prezes: kamykov
V-ce Prezes: Jack21

Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) E
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1
3. demon gniezno (Absolutnymozaj) 2
4. KS Adriana Toruń (adja) 3
kpt: kamykov

Stalowa Gwardia
1. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) E
2. Stal_Piaski (seba761) 2
3. StalGorzow1947 (przemo1986) 2
4. Szwadron Gniezno (Einstein) 2
kpt: Jack21

Anielska Gwardia
1. SDD Toruń (SantiagoDD) 4
2. Sparta Łysomice (Wodz) 2
3. Ks Rygiel Torun (bartas83) 4
4. ApatorS (Marcelinio) 4
R1. KS Apator (grzechoo) 4
R2. Alfa Lubicz (kielpin) 4
kpt: SantiagoDD

Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3
2. Primavera Toruń (piotrowskp) 4
3. Apator Toruń (Kwiatek) 4
4. Krzyżacy (mario) 4
R1. KS Apator Toruń (Sleevin) 4
kpt: kamykov

Polska Gwardia
1. Polmo (mendzel) 1
2. Bicycle (telkosr) 3
3. Lane Masters Terminator (Iceman) 2
4. Vittoria Korczyna (skubal) 2
5. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4
kpt: telkosr

Stara Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) 3
2. wilczek (nadeczek) 3
3. Maja falubaz (Maja falubaz) 3
4. Predators Korczyna (bolek) 2
5. Lukas Lublin (Lukas86) 2
kpt: Jack21
Odpowiedz
#12
Chciałem zgłosić transfer klanowy:
Polska Gwardia => Anielska Gwardia
Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper)

edit by Jack21: zrobione
Odpowiedz
#13
Transfer w Wolnego Rynku

Do Mini Sportowa Bydgoszcz - Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 4 liga

edit by Jack21: zrobione
Odpowiedz
#14
Transfer z Wolnego Rynku

Speedway Euphoria (Mattex) -> LittleBig Dream Team

edit by Jack21: zrobione
Odpowiedz
#15
Został założony nowy dział Składy - 11 sezon http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=5073 i od teraz tam proszę składać wszelkie "ruchy transferowe"
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XVI sezon Speed 20 14,736 2016-03-17, 11:20:40
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,980 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XIII sezon LM Speed 9 8,562 2014-11-30, 22:37:01
Ostatni post: Mr. Zuma
  Zapisy na XII sezon LM Speed 11 10,619 2014-08-16, 11:53:51
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości