#24
wasnie Jack i Marek Aureliusz - gracie tak jak gracie, nie mi to oceniac , ale ja tak bym nie gral ;p mi sie oplaca wysylac caly sklad na najlepszy oboz i jak juz wczesniej pisalem , nawet bedac w 6tej lidze nie mialem z tym problemu . jest spora czesc graczy ktora przychodzi do gry i szybko lapie "co z czym itd" . nie ma problemu zgromadzic na koniec sezonu odpowiednia ilosc funduszy na najlepszy oboz , ale skoro nie chcesz takiego to nie wysylasz , mi sie oplaca , tobie nie musi . dodam ze nigdy nie mialem mniej niz 13 zawodnikow w jednym czasie na obozie , wiec zawsze jest to koszt okolo 1 mln.

sa tez gracze tzw.nooby itp okreslenia, ktorym nawet prosty schemat stawia wielkie wyzwanie - tacy chociazbys sie nie wiem jak staral nie zostana w grze. zaloguja sie kilka razy przez 2-3 miesiace i tyle.
sam mialem przyjemnosc @tlumaczyc@ takiemu o co chodzi , a on i tak twierdzil ze robi lepiej - 2 sezony spedzil w 6 lidze i w koncu zrezygnowal . nawet boty z nim wygrywaly w pozniejszej fazie ;D

tak wiec , jestem za tym , zeby obozy zostaly w takiej formie jaka jest teraz . nie chcesz tracic kasy na najlepszy to nie trac , tylko potem nie placz ze zaczynasz przegrywac mecze i jaks druzyna awansuje wyzej a ty nie.