#34
No i co tak cicho Język ?? Niższe ligi nas w ilościach postów przebijają więc coś trzeba popisać Duży uśmiech
1/3 sezonu za nami, zatem można już co nieco napisać o sytuacji panującej w tabeli. Jak większość się spodziewała miejsca numer 1 i 2 zostały bardzo szybko obsadzone przez wiadome ekipy Duży uśmiech Victoria wręcz miażdży wszystko co stanie jej na drodze, nie inaczej jest z Drzewcami, które również pozostawiają po sobie jedynie zgliszcza (Ta sytuacja to taki przedsmak tego co czeka nas w tegorocznym sezonie w naszej rodzimej lidze speedwaya w wykonaniu Falubazów i Unibaxów Język i obym się mylił bo nie będzie co w TV oglądać)
Również zgodnie z przewidywaniami większej części managerów ciekawa walka toczyć będzie się o 3 miejsce w tabeli, w grze na tą chwilę o 3 lokatę pozostają 4 ekipy z miejsc 3-6, choć nie skreślałbym jeszcze Sparty. W przypadku Wrocławian decydujący o powrocie do walki o medal może być najbliższy pojedynek w Powerem, choć nawet po zwycięstwie będzie piekielnie trudno. Na pewno natomiast ewentualna porażka Gnieźnian mocno skomplikuje ich sytuacje w walce o brązowy krążek, tym bardziej, że bezpośredni rywal w walce o ten krążek w ostatnią niedzielę wywiózł z Wrocławia cenne 2 punkty. Zatem Powerowi nie pozostaje nic innego jak w niedzielę zwyciężyć by po sezonie nie śpiewać
"Tak blisko, tak blisko jak ja (znaczy POWER)
Nie był Ciebie (czyt. Brązowego medalu) nikt tak blisko..."

Na potknięcia Ostrowian i Gnieźnian czekają zaczajone w kniejach Gryfy i Czorty Duży uśmiech
Co do strefy spadkowej to jak wiadomo wszem i wobec w tym sezonie z Ekstraligą pożegna się Promień Żary (nieskromnie dodam że spora w tym moja zasługa Duży uśmiech jako że po długich pertraktacjach zgodziłem się w końcu sprzedać Miotkowskiego temuż jegomościu Duży uśmiech a potem to już poszła lawina wyprzedaży Język ). Drugiego spadkowicza wyłoni najpewniej dwumecz Polonia Osielsko - Unia Tarnów I.
Faworyta ciężko wskazać, jednak dla Polonii zbawienny może się jeszcze okazać zdobyty 1 pkt w 1 kolejce w pojedynku ze Spartą. Jedno miejsce barażowe zajmie zatem ten kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko i niech już zacznie się modlić o to by nie trafić na 2 drużynę z 1.2 bo to będzie oznaczało pewny spadek, przy trafieniu na drugiego z 1.1. obstawiam szanse na pozostanie 50/50
To by było na tyle ode mnie, a teraz czekam na lawinę krytyki Duży uśmiech

Wasz oddany Speedway World'owy Dariusz O. Duży uśmiech