Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKŁADY - 12sezon
#1
Ekstra Liga Miast:

Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) - Eliga
2. demon gniezno (Absolutnymozaj) - 2 liga
3. Upadłe Anioły Toruń (adja) - 2 liga
4. Lukas Lublin (Lukas86) - 2 liga
5. DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) - 2 liga
Kapitan: Jack21

Evil Tigers
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Eliga
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 1 liga
3. Lubella Lublin (Roko) - 2 liga
4. GKM 1979 (wojtas_gkm) - 3 liga
Kapitan: Hawaiki

Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - Eliga
2. Unia Tarnów I (Eureka) - 1 liga
3. Promień Żary (ukppku) - 2 liga
4. Grom (nodrep) - 3 liga
Kapitan: Speed

Young Tigers
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Eliga
2. Fc Moherteam (Guti) - 1 liga
3. Faworytka Częstochowa (hegemon76) - 2 liga
4. Ogry Zielona Góra (lukas) - 3 liga
Kapitan: matti_1

Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia
1. Stal_Piaski (seba761) - 1 liga
2. StalGorzow1947 (przemo1986) - 2 liga
3. Polmo (mendzel) - 1 liga
4. Predators Korczyna (bolek) - 2 liga
5. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 1 liga
6. Dragons De Feu (junak1) - 2 liga
Kapitan: Jack21

Sportowa Masters Bydgoszcz
1. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
2. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - 1 liga
3. Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
kap: Henrik

Ghosts of Dream Team
1. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 1 liga
2. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 3 liga
3. UNIA TARNOWSKA (ricki6) - 2 liga
4. ROW (rekin67) - 3 liga
5. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga
6. Sparta Wrocław (sothis) - eliga
Kapitan: Zuma07

Polska Gwardia
1. Bicycle (telkosr) - 2 liga
2. Lane Masters Terminator (Iceman) - 2 liga
3. Vittoria Korczyna (skubal) - 3 liga
4. KugelSpeed (kugel99) - 2 liga
5. scakanka pawłowice (sebol79) 2 liga
Kapitan: telkosr

_________________________________________________________________________________

1 Liga Miast:


Speedway Tigers
1. Unia Leszno (Junior1995) - Eliga
2. Power Gniezno (Hyziu) - 1 liga
3. Polonia Osielsko (matti_1) - 2 liga
4. WRZ (mundek) - 4 liga
Kapitan: matti_1

Sportowa Bydgoszcz
1. Speed Fordon (speed_55) - e-liga
2. FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
3. StachuTeam (Davido100) - 3 liga
4. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 3 liga
5. Miedzyniak (Wojtas) - 2 liga
Kapitan: speed_55

Junior Tigers
1. Real Straszydle (Rusek) - 2 liga
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - 2 liga
3. Wybrzeze (specjal2009) - 2 liga
4. kaple (cyprian) - 2 liga
Kapitan: Speed

Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - 3 liga
2. Primavera Toruń (piotrowskp) - 3 liga
3. Apator Toruń (Kwiatek) - 4 liga
4. Sparta Łysomice (Wodz) - 2 liga
Kapitan: ptaszek74

Sportowa Junior Bydgoszcz
1. BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
2. Polonia 1920 (Polonista-1975) - 4 liga
3. Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - 4 liga
4. AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
Kapitan: sprinter

Stara Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) - 3 liga
2. wilczek (nadeczek) - 3 liga
3. Maja falubaz (Maja falubaz)- 3 liga
4. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - 4 liga
5. Ks Rygiel Torun (bartas83) - 4 liga
Kapitan: Jack21

LittleBig Dream Team
1. Marma Rzeszóww (Siwy1296) - 4 liga
2. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - 4 liga
3. RehaMed Złotów (Zyga87) - 4 liga
4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - 3 liga
5. KS Stal Bedford (cwergon) - 3 liga
6. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - 3 liga
Kapitan: Zyga87

Little Sportowa Bydgoszcz
1. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 4 liga
2. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
3. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 4 liga
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 4 liga
5. Radzyń Speedway Club (ffrraanneekk1980) - 4 liga
Kapitan: kilerski13
Odpowiedz
#2
Zmiany organizacyjne w Gwardii

Prezes: Jack21
zastępca: telkosr

Krzyżaka Gwardia - kapitan: Jack21

______________________________________________________________________________

Bydgoszczan proszę o uzupełnienie kapitanów odpowiedzialnych za poszczególny klan
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#3
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) dołącza do LittleBig Dream Team

edit Jack21: gotowe
Odpowiedz
#4
Poprawiony podział Rodziny pomiędzy poszczególne Klany na sezon XII od 4 kolejki.

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10
II Z-Prezesa: Henrik

Sportowa Masters Bydgoszcz
Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - 1 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
kap: Henrik

Sportowa Bydgoszcz
Speed Fordon (speed_55) - e-liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
StachuTeam (Davido100) - 3 liga
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 3 liga
kap: speed_55

Sportowa Junior Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 4 liga
Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - 4 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
kap: sprinter

Little Sportowa Bydgoszcz
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 4 liga
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 4 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 4 liga
Radzyń Speedway Club (ffrraanneekk1980) - 4 liga
kap: kilerski13


edit Jack21: gotowe
Odpowiedz
#5
transfer z wolnego rynku do Starej Gwardii Ks Rygiel Torun (bartas83)

edit Jack21: gotowe
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#6
Transfer z wolnego rynku
Sparta Wrocław (sothis) dołącza do Ghosts of Dream Team

edit Jack21: gotowe
Odpowiedz
#7
Z wolny rynek do Krzyżackiej Gwardii DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 2 liga

edit Jack21: gotowe
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#8
Z wolny rynek do Stalowej Gwardii Dragons De Feu (junak1) 2 liga

edit Jack21: gotowe
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#9
Z wolny rynek do Polskiej Gwardii scakanka pawłowice (sebol79) 2 liga


edit Jack21: gotowe
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#10
Z wolnego rynku do Sportowa Bydgoszcz:

Miedzyniak (Wojtas) - 2 liga


edit Jack21: gotowe
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SKŁADY - 13sezon Jack21 7 4,557 2015-01-25, 11:55:49
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości