Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKŁADY - 13sezon
#1
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz

Sportowa Bydgoszcz

Sportowa Junior Bydgoszcz

Little Sportowa Bydgoszcz

_____________________________________________________________________________

RIDERS

Prezes: Jack21
V-ce prezes: ukppku
II V-ce prezes: telkosr

BLACK RIDERS

NIGHT RIDERS

DARK RIDERS

APOCALIPTIC RIDERS

GHOST RIDERS

________________________________________________________________________________

TIGERS

WILD TIGERS

YOUNG TIGERS

EVIL TIGERS

SPEEDWAY TIGERS

JUNIOR TIGERS

________________________________________________________________________________

Speedway Dream Team

Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto

Ghosts of Dream Team

LittleBig Dream Team

Masters Dream Team

Little Dream Team
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#2
EKSTRA LIGA

WILD TIGERS
Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
Grom (nodrep) 3 liga

YOUNG TIGERS
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga [C]
Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1 liga
Real Straszydle (Rusek) 2 liga
Ogry Zielona Góra (lukas) 3 liga

EVIL TIGERS
Unia Tarnów I (Eureka) Eliga
Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga
kaple (cyprian) 2 liga
Lubella Lublin (Roko) 2 liga [C]


Sportowa Masters Bydgoszcz
Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
Speed Fordon (speed_55) © - 1 liga
Miedzyniak (Wojtas) - 2 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga

Sportowa Bydgoszcz
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) © - e-liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 3 liga


BLACK RIDERS
1. Elana Toruń (adja) 1L
2. Promień Żary (ukppku) 1L
3. Dragons De Feu (junak1) 2L
4. scakanka pawłowice (sebol79) 2L
kapitan: ukppku

NIGHT RIDERS
1. StalGorzow1947 (przemo1986) 1L
2. Stal_Piaski (seba761) 1L
3. Lane Masters Terminator (Iceman) 2L
4. Czarni Inowrocław (Jack21) 3L
5. demon gniezno (Absolutnymozaj) 2L
kapitan: Jack21


Ghosts of Dream Team
Husaria Factor (waldiv) 2L
Sparta Wrocław (sothis) 1L
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) E
ROW (rekin67) 3L
Kapitan: Zuma07
__________________________________________________________________________________________

1LIGA

DARK RIDERS
1. Polmo (mendzel) 1L
2. Vittoria Korczyna (skubal) 2L
3. Gryf Szczecin (telkosr) 2L
4. Predators Korczyna (bolek) 3L
kapitan: telkosr

APOCALIPTIC RIDERS
1. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 2L
2. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3L
3. Primavera Toruń (piotrowskp) 3L 
4. Maja falubaz (Maja falubaz)  3L
kapitan: kamykov

GHOST RIDERS
1. Ks Rygiel Torun (bartas83) 4L
2. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4L
3. Sparta Łysomice (Wodz) 3L
4. Apator Toruń (Kwiatek) 4L
5. wilczek (nadeczek) 4L
6. KugelSpeed (kugel99) 2L
kapitan: Snajper


LittleBig Dream Team
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2L
UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2L
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2L
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 1L
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 2L
Kapitan: Zuma07

Masters Dream Team
Kościańskie Byki (MGRBarto) 4L
Marma Rzeszóww (Siwy1296) 4L
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 4L
Stal Dębica (Kacpi2000) 4L
KS Stal Bedford (cwergon) 3L
Kapitan: MGRBarto

Little Dream Team
RehaMed Złotów (Zyga87) 5L
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4L
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 5L
Stal Rzeszów (luczyk10) 5L
Kapitan: Zuma07


SPEEDWAY TIGERS
Fc Moherteam (Guti) Eliga
Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 liga [C]
Polonia Siemowo (Becik) 3 liga

JUNIOR TIGERS
Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) Eliga
Power Gniezno (Hyziu) 2 liga
Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
WRZ (mundek) 3 liga


Sportowa Junior Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) © - 4 liga
StachuTeam (Davido100) - 4 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga

Little Sportowa Bydgoszcz
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) © - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Odpowiedz
#3
Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛  (Teves)  wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team


EDIT BY JACK21: ZROBIONE
Odpowiedz
#4
(2014-12-01, 13:00:41)Mr. Zuma napisał(a): Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛  (Teves)  wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team

Zuma pamiętaj tylko o regulaminie na dany mecz, skład niezgodny z regulaminem będzie skutkował WO
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#5
Transfer z wolnego rynku
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) wstępuje w szeregi LittleBig Dream Team!


EDIT BY JACK21: ZROBIONE
Odpowiedz
#6
(2014-12-01, 13:33:07)Jack21 napisał(a):
(2014-12-01, 13:00:41)Mr. Zuma napisał(a): Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛  (Teves)  wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team

Zuma pamiętaj tylko o regulaminie na dany mecz, skład niezgodny z regulaminem będzie skutkował WO

Tak tak pamiętam, prawdopodobnie Asteck zmieni klan ale będę o tym informował później Uśmiech
Odpowiedz
#7
Nowy odświerzony skład SPEEDWAY DREAM TEAM!


Ghosts of Dream Team
Husaria Factor (waldiv) 2L
Sparta Wrocław (sothis) 1L
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) E
ROW (rekin67) 3L
Kapitan: Zuma07

LittleBig Dream Team
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2L
UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2L
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2L
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 1L
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 2L
Kapitan: Zuma07

Masters Dream Team
Kościańskie Byki (MGRBarto) 4L
Marma Rzeszóww (Siwy1296) 4L
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 4L
Stal Dębica (Kacpi2000) 4L
KS Stal Bedford (cwergon) 3L
Kapitan: MGRBarto

Little Dream Team
RehaMed Złotów (Zyga87) 5L
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4L
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 5L
Stal Rzeszów (luczyk10) 5L
Kapitan: Zuma07




EDIT BY JACK21: ZROBIONE
Odpowiedz
#8
Dowództwo nad LittleBig Dream Team przejmuje MGRBarto
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SKŁADY - 12sezon Jack21 9 4,926 2014-10-19, 09:53:16
Ostatni post: kilerski13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości