Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminiarz 13 sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST


1 kolejka 5.12.2014
Ghost od Dream Team Wild Tigers 6:6 (173:127)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (114:36)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 54-60
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 0-36
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 1:5 (59:91)
GoDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 36-23
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 54-37

Black Riders Sportowa Bydgoszcz 8-4 (187:113)
1org: Elana Toruń (adja) 5-1
BR: Elana Toruń (adja) i Promień Żary (ukppku) 57 i 52
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 36 i 5
2 org: scakanka pawłowice (sebol79)  3-3
BR: Dragons De Feu (junak1 i scakanka pawłowice (sebol79) 41 i 37
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 60 i 12

Young Tigers Evil Tigers 6-6 (143:157)
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3 (65:85)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 64 i 1
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 59 i 26
2 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 3-3 (78:72)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 61 i 17
ET: kaple (cyprian) - Lubella Lublin (Roko) 20 i 52

Sportowa Masters Bydgoszcz Night Riders 8-4 (201-99)
1mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 42
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 74 i 18
NR: Stal_Piaski (seba761) i Czarni Inowrocław (Jack21) 51 i 7
2mecz: Speed Fordon (speed_55) 4-2
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 70 i 39
NR: StalGorzow1947 (przemo1986) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 41 i NS


2 kolejka 12.12.2014
Wild Tigers Black Riders 6-6 (136:164)
1org. specjal2009 3-3
WT: Wybrzeze (specjal2009) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 29 i 32
BR: Elana Toruń (adja) i scakanka pawłowice (sebol79) 64 i 25
2org. Speed 3-3
WT: Victory Leszno (Speed) i Grom (nodrep) 75 i 0
BT: Promień Żary (ukppku) i Dragons De Feu (junak1) 43 i 32

Sportowa Bydgoszcz Ghost od Dream Team 4-8 (100-200)
mecz 1: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 1-5
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 25 i 9
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75 i 41
mecz 2: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 60 i 6
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Husaria Factor (waldiv) 46 i 38

Evil Tigers Sportowa Masters Bydgoszcz 4-8 (119-181)
1 mecz 3-3 (71-79)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (45-26)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) (73-6)
2 mecz 1-5 (48-102)
ET: Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 2 liga (39-9)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) (62-40)

Night Riders Young Tigers 8-4 (171:129)
1 mecz: Czarni Inowrocław (Jack21) 3-3 (69:81)
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 13 i 56
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 69 i 12
2 mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 5-1 (102:48)
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 48 i 54
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 46 i 2

3 kolejka 19.12.2014
Black Riders Evil Tigers 8-4 (195:105)
1 org: Elana Toruń (adja) 4-2
BR: Elana Toruń (adja) i scakanka pawłowice (sebol79) 72 i 30
ET: Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 35 i 13
2 org: Promień Żary (ukppku) 4-2
BR: Promień Żary (ukppku) i Dragons De Feu (junak1) 63 i 30
ET: Unia Tarnów I i Ostrowskie Diabły 47 i 10

Ghost od Dream Team Night Riders  7-5 (196:104)
1mecz: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 4-2 (102:48)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75 i 27
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 21 i 27
2mecz: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (94:56)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 44 i 50
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 4 i 52

Sportowa Masters Bydgoszcz Wild Tigers 8-4 (170-130)
1 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 20 i 54
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 71 i 5
2 mecz: Miedzyniak (Wojtas) 5-1
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 40 i 56
WT: ZKS Zduneki Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 19 i 35

Young Tigers Sportowa Bydgoszcz 6-6 (143-157)
1 org: hegemon76 3-3
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 46 i 20
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 67 i 17
2 org: Squall 3-3
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) -  Ogry Zielona Góra (lukas) 65 i 12
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 60 i 13

4 kolejka 26.12.2014
Evil Tigers Ghost od Dream Team 5-7 (144- 156)
mecz 1: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2
ET: Unia Tarnów I(Eureka) i Ostrowskie Diabły(Casaletto) 69-35
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 46-ns
mecz 2:Lubella Lublin (Roko) 1-5
ET:Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 30-10
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75-35

Night Riders Black Riders  4-8 (118:182)
1 org: Lane Masters Terminator (Iceman) 1-5
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 38 i 2
BR: Elana Toruń (adja) i Dragons De Feu (junak1) 57 i 53
2 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 3-3
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 27 i 51
BR: Promień Żary (ukppku) i scakanka pawłowice (sebol79) 72 i 0

Sportowa Bydgoszcz Sportowa Masters Bydgoszcz 3-9 (112-188)
1 org: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 8 i 57
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) iOrliki Fordon (Vinyll) 67 i 18
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 1-5
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 13 i 34
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 59 i 44

Wild Tigers Young Tigers 6:6 (159:141)
mecz 1: Zdunek 3:3 (84:66)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 45-39
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 49-17
mecz 2: Speed 3:3 (75:75)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 65-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 60-15

5 kolejka 2.01.2015
Ghost od Dream Team -Black Riders  6-6 (162:138)
1 org: Husaria Factor (waldiv) 2-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 42 i 18
BR: Elana Toruń (adja) ; Dragons De Feu (junak1) 65 i 25
2 org: ROW (rekin67) 4-2
GoDT: ROW (rekin67) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 27 i 75
BR: Promień Żary (ukppku) ; scakanka pawłowice (sebol79) 48 i 0

Young Tigers Sportowa Masters Bydgoszcz 4-8 (118-182)
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2-4
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 57 i 8
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 17 i 68
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2-4
YT:Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 51 i 2
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 40 i 57

Wild Tigers Sportowa Bydgoszcz 8-4 (168-132)
1 org: Speed 4-2
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 14
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 50 i 11
2 org: specjal2009 4-2
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 48 i 31
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 46 i 25

Evil Tigers Night Riders 6-6 (153-147)
1mecz: Lubella Lublin (Roko) 3-3 (85-65)
ET: Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 52-33
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 59-6
2mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (68-82)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 68-ns
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 27-55


6 kolejka 9.01.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz Ghost od Dream Team 5:7 (135:165)
mecz 1: Speed Fordon (speed_55) 2:4 (46:104)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Orliki Fordon (Vinyll)   39 pkt ; 7 pkt  
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)   75 pkt ; 29 pkt
mecz 2: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (89:61)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Miedzyniak (Wojtas)   71 pkt ; 18 pkt
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)   35 pkt ; 26 pkt

Black Riders Young Tigers 8-4 (193:107)
1 mecz: Promień Żary (ukppku) 3-3
BR: Promień Żary (ukppku) - scakanka pawłowice (sebol79) 60 i 23
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 63 i 4
2 mecz: Elana Toruń (adja) 5-1
BR: Elana Toruń (adja) - Dragons De Feu (junak1) 68 i 42
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 37 i 3

Night Riders Wild Tigers 7-5 (141:159)
1 mecz: Czarni Inowrocław (Jack21) 2-4 (48:102)
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) - StalGorzow1947 (przemo1986) 37 i 11
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 27
2 mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 5-1 (93:57)
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) - Stal_Piaski (seba761) 39 i 54
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 37 i 20

Sportowa Bydgoszcz Evil Tigers 5-7 (152-148)
1mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-3
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 69 i 19
ET: Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 37 i 25
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 2-4
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 59 i 5
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 62 i 24

7 kolejka 16.01.2015
Ghost od Dream Team Young Tigers 9:3 (200:101)
1 mecz: ROW (rekin67)  4:2 (101:49)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)  74 pkt ; 27 pkt
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas)  49 pkt ; 0 pkt
2 mecz: Husaria Factor (waldiv)  5:1 (99:52)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)  54 pkt ; 45 pkt
YT:  Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek)  44 pkt ; 8 pkt

Sportowa Masters Bydgoszcz Black Riders 6-6 (149-151)
1 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3 i 67
BR: Elana Toruń (adja) - Dragons De Feu (junak1) 52 i 28
2 mecz: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 38 i 41
BR: Promień Żary (ukppku) - scakanka pawłowice (sebol79) 52 i 19

Wild Tigers Evil Tigers 5:7 (139:161)
1 mecz: Speed 3:3 (72:78)
WT: Victory Leszno (Speed) i Grom (nodrep) 67 pkt i 5 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 58 pkt ; 20 pkt
2 mecz: specjal2009 2:4 (67:83)
WT: Wybrzeze (specjal2009) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 44 pkt i 23 pkt
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) 37 pkt ; 46 pkt

Night Riders Sportowa Bydgoszcz 6-6 (134-166)
1 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 2-4
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) - StalGorzow1947 (przemo1986) 39 i 9
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 72 i 30
 2 org: Lane Masters Terminator (Iceman) 4-2
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) - Stal_Piaski (seba761) 23 i 63
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 50 i 14

8 kolejka 23.01.2015
Wild Tigers Ghost od Dream Team 5:7 (141:149)
Pierwszy mecz: 6:6; BONSU: Ghosts of Dream Team
1 mecz: Speed 4:2  (101:49)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep)  71 pkt ; 30 pkt
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Husaria Factor (waldiv)  49 pkt ; NS/ZT (WO nie zgłoszone) 
2 mecz: specjal2009 1:5 (40:110)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek RZeszów (zdunek)  25 pkt ; 15 pkt
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)  75 pkt ; 35 pkt

Sportowa Bydgoszcz Black Riders 6-6 (158-142)
Pierwszy mecz 4-8, bonus Black Riders
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 10 i 69
BR: Elana Toruń (adja) - Dragons De Feu (junak1) 56 i 15
2 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 23 i 56
BR: Promień Żary (ukppku) - scakanka pawłowice (sebol79) 59 i 12

Evil Tigers Young Tigers 7-5 (166-134)
Pierwszy mecz 6-6, bonus Evil Tigers
1 mecz: Lubella Lublin (Roko) 3-3 (65-85) 
ET: Lubella Lublin (Roko) i kaple (cyprian) 41-24 
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 73-12 
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2 (101-49)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 70-31
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 41-8

Night Riders Sportowa Masters Bydgoszcz 1-10 (50-225)
Pierwszy mecz 4-8, bonus Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: StalGorzow1947 (przemo1986) 0-5 (WO)
NR: StalGorzow1947 (przemo1986) i Stal_Piaski (seba761)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll)
2 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 1-5
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lane Masters Terminator (Iceman) 15 i 35
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 57 i 43

9 kolejka 30.01.2015
Black Riders - Wild Tigers 0:10
pierwszy mecz: 6:6 bonus : WT


Ghost od Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (194-106)
Pierwszy mecz: 8:4, bonus: GoDT
1 org: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 74 i 27
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 49 i NS
2 org: Husaria Factor (waldiv) 5-1
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 46 i 47
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 39 i 18

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 8-4 (181-119)
Pierwszy mecz: 8:4, bonus: SMB
1. mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 69 i 12
EV: Unia Tarnów I (Eureka) i kaple (cyprian) 54 i 15
2. mecz. Speed Fordon (speed_55) 5-1
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 60 i 40
EV: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Lubella Lublin (Roko) 22 i 28

Young Tigers - Night Riders 8:4 (168:132)
pierwszy mecz: 4:8 (129:171) bonus: NR
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 4:2 (78:72)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 58-20
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lane Masters Terminator (Iceman) 53-19
2mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (90:60)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 71-19
NR: StalGorzow1947 (przemo1986) i Stal_Piaski (seba761) 54-6


10 kolejka 6.02.2015
Evil Tigers Black Riders  7-5 (164-132)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus - Black Riders
1 mecz: kaple (cyprian) 3-3 (78-72)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (32-46)
BR: Elana Toruń (adja) - scakanka pawłowice (sebol79) (72-brak składu)
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2 (86-60)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (68-18)
BR: Promień Żary (ukppku) - Dragons De Feu (junak1) (45-15)


Night Riders Ghost od Dream Team 3:9 (88:209)
Pierwszy mecz: 5-7 (104:196) , BONUS: GoDT
mecz 1: StalGorzow1947 (przemo1986)  2:4 (44:106)
NT: StalGorzow1947 (przemo1986) i Stal_Piaski (seba761)   0 pkt ; 44 pkt
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)   75 pkt ; 31 pkt
mecz 2: Czarni Inowrocław (Jack21)  1:5 (44:105)
NT: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lane Masters Terminator (Iceman)   8 pkt ; 36 pkt
GODT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)   56 pkt ; 49 pkt


Wild Tigers Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (136-164)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus: SMB
1 org: specjal2009 2-4
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 36 i 28
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 52 i 34
2 org: Speed 3-3
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 67 i 5
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll)  58 i 20


Sportowa Bydgoszcz Young Tigers 6-6 (144-156)
Pierwszy mecz: 6:6 (157-143), bonus: SB
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-3
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 47 i 21
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 69 i 13
2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 69 i 7
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 51 i 23


11 kolejka 13.02.2015
Ghost od Dream Team - Evil Tigers 
 9:3 (198:102)
Pierwszy mecz: 7-5 (156- 144); BONUS: GoDT
1 mecz: ROW (rekin67)  4:2 (98:52)
GoDT: ROW (rekin67) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves)  26 pkt ; 72 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)  49 pkt ; 3 pkt
2 mecz: Husaria Factor (waldiv)  5:1 (100:50)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)  54 pkt ; 46 pkt
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko)  17 pkt ; 33 pkt


Black RidersNight Riders 
 6:5 (140:124)
Pierwszy mecz:  8-4 (182:118); BONUS: Black Riders
1mecz: Elana Toruń (adja) 3:2 (71:54)
BR: Elana Toruń (adja) - scakanka pawłowice (sebol79) 71 pkt ; NS
NR: StalGorzow1947 (przemo1986) i Stal_Piaski (seba761) BS ; 54 pkt
2mecz: Dragons De Feu (junak1) 3:3 (69:70)
BR: Promień Żary (ukppku) i Dragons De Feu (junak1)  67 pkt ; 2 pkt
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lane Masters Terminator (Iceman)  18 pkt ; 52 pkt


Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz  
6-6 (163-137)
Pierwszy mecz: 9:3, bonus: SMB
1 org:  Miedzyniak (Wojtas) 1-5
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 16 i 37
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 59 i 38
2 org: Orliki Fordon (Vinyll) 5-1
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 38 i 72
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 16 i 24


Young Tigers - Wild Tigers  
6:6 (147:153)
Pierwszy mecz: 6:6 (141:159); BONUS: Wild Tigers
1 mecz: Real Straszydle (Rusek) 1:5 (44:106)
YT:  Ogry Zielona Góra (lukas) - Real Straszydle (Rusek)  25 pkt ; 19 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep)  75 pkt ; 31 pkt
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)  5:1 (103:47)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Faworytka Częstochowa (hegemon76)  67 pkt ; 36 pkt
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009)  21 pkt ; 26 pkt

12 kolejka 20.02.2015
Black Riders - Ghost od Dream Team 5:7 (115:185)
Pierwszy mecz: 6-6 (138:162); BONUS: GoDT
mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 1:5 (25:125)
BR: Dragons De Feu (junak1) ; scakanka pawłowice (sebol79) 1 pkt ; 24 pkt
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75 pkt ; 50 pkt
mecz 2: Elana Toruń (adja) 4:2 (90:60)
BR: Elana Toruń (adja) ; Promień Żary (ukppku) 61 pkt ; 29 pkt
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 20 pkt ; 40 pkt

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 8-4 (195-105)
Pierwszy mecz: 8:4, bonus: SMB
1 mecz: Speed Fordon (speed_55) 3-3
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 47 i 32
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 68 i 3
2 mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 5-1
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 73 i 43
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 25 i 9

Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 6-6 (158-142)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus: WT
1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 24 i 49
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 70 i 7
2 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 19 i 66
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 28 i 37

Night Riders - Evil Tigers 5:7 (119:181)
pierwszy mecz: Evil Tigers - Night Riders 6-6 (153-147) bonus: ET
1 mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 3:3 (64:86)
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 61-3
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) 32-54
1 mecz: Czarni Inowrocław (Jack21) 2:4 (55:95)
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 10-45
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 69-26


13 kolejka 27.02.2015
Ghost od Dream Team Sportowa Masters Bydgoszcz 9-3 (184-116)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: GoDT
1 org: Husaria Factor (waldiv) 5-1
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 44 i 46
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 33 i 27
2 org: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 69 i 25
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 48 i 8

Young Tigers  - Black Riders 6:5 (154:121)
pierwszy mecz: Young Tigers - Black Riders 4-8 (107-193) bonus: BR
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (93:57)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 68-25
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1) 57-0
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:3 (61:64)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 61-ns
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79) 64-ns

Wild Tigers  - Night Riders 7:5 (182:118)
pierwszy mecz 5:7 (159:141), bonus: WT
1mecz: Speed 4:2 (97:53)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75-22
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 50-3
2mecz: specjal2009 3:3 (85:65)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 43-42
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 11-54

Evil Tigers  - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (132-168)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: Evil Tigers
1 org: kaple (cyprian) 3-3
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (30-37)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) (71-12)
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (65-ns)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) (55-30)

14 kolejka 6.03.2015
Young Tigers Ghost od Dream Team 4:8 (97:203)
Pierwszy mecz: 3:9 (101:200); BONUS: GoDT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (28:122)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 28 pkt ; BS
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75 pkt; 47 pkt
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (69:81)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 67 pkt ; 2 pkt
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 38 pkt ; 43 pkt

Black Riders Sportowa Masters Bydgoszcz 0-10 (0-250)
Pierwszy mecz: 6:6 (151-149), bonus: SMB

Evil Tigers Wild Tigers 6-6 (157:143)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: ET
1 mecz: kaple (cyprian) 3-3 (64:86)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (31-33)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) (75-11)
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (93:57)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (68-25)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) (29-28)

Sportowa Bydgoszcz Night Riders 8-4 (179-114)
Pierwszy mecz: 6:6 (166-134), bonus: SB
1mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 4-2
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 68 i 35
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 41 i 6
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 61 i 15
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 14 i 53
Odpowiedz
#2
I LM

1 kolejka 5.12.2014
Gr.A
LittleBig Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-1 (114-36)
1 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 5-1
LbBD: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ROW (rekin67) 44 i 70
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 14 i 22
2 org: KS Stal Bedford (cwergon) 0-0
LbBD: KS Stal Bedford (cwergon) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706)

Dark Riders - Masters Dream Team 10-2 [213-87]
mecz 1: Predators Korczyna 5-1 [103-47]
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) [75-28]
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Marma Rzeszóww (Siwy1296) [27-20]
mecz 2: Vittoria Korczyna  5-1 [110-40]
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) [54-56]
MDT: Stal Dębica (Kacpi2000) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) [0-40]

Gr.B
Junior Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz 8:4 (191:109)
1 org: POWER Gniezno (Hyziu) 3:3 (67:83)
JT: POWER Gniezno (Hyziu) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 67 i 0
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 30 i 53
2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (124:26)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 49 i 75
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 22 i 4

Apocaliptic Riders - Speedway Tigers 8-4 (185:115)
1 org: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3-3 (85:65)
AR: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 50 i 35
ST: FC Moherteam (Guti) i Polonia Siemowo (Becik) NS i 65
2 org: Maja falubaz (Maja falubaz) 5-1 (100:50)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Primavera Toruń (piotrowskp) 61 i 39
ST: Unia Leszno (Junior1995) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 31 i 19

Ekstra Mecz:
Ghost Rider - Little Dream Team 10-2 (245-55)
mecz 1: Ks Rygiel Torun (bartas83) 5-1 (125-25)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83) (74-51)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) (25-NS)
mecz 2: Sparta Łysomice (Wodz) 5-1 (120-30)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) (45-75)
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; Stal Rzeszów (luczyk10)  (NS-30)

2 kolejka 12.12.2014
Gr.A
Sportowa Junior Bydgoszcz - Dark Riders 4-8 (120-180)
mecz 1: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SJB:  BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 44 i 25
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) 67 i 14
mecz 2: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 1-5
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 19 i 32
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) 47 i 52

Masters Dream Team - Ghost Rider 3-8 (81:194)
mecz 1: KS Stal Bedford (cwergon) zgłoszone WO 0-5 (0:125)
MDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83)
mecz 2: Kościańskie Byki (MGRBarto) 3-3 (81:69)
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Marma Rzeszóww (Siwy1296) 43 i 38
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 12 i 57

Gr.B
Little Sportowa Bydgoszcz - Apocaliptic Riders 3-9 (83-217)
1mecz: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1-5
LSB:  Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 20 i 5
AR: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Maja falubaz (Maja falubaz) 54 i 71
2mecz: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 2-4
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)  i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 39 i 19
AR: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i Primavera Toruń (piotrowskp) 23 i 69

Speedway Tigers - Little Dream Team 10-2 (247-53)
mecz 1: Unia Leszno (Junior1995) 5-1 (122-28)
ST: Unia Leszno (Junior1995) ; Polonia Siemowo (Becik) 54 i 68
LDT: Stal Rzeszów (luczyk10) ; RehaMed Złotów (Zyga87) 14 i 14
mecz 2: GKM 1979 (wojtas_gkm) 5-1 (125-25)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) ;  FC Moherteam (Guti) 51 i 74
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 25 i NS

Ekstra Mecz:
Junior Tigers - LittleBig Dream Team 4:8 (113:187)
mecz 1: POWER Gniezno (Hyziu) 1:5 (48:102)
JT: POWER Gniezno (Hyziu) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 12 i 36
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 64 i 38
mecz 2: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (65:85)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 i 64
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 46 i 39

3 kolejka 19.12.2014
Gr.A
LittleBig Dream Team - Masters Dream Team 7:5 (170:130)
mecz 1: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 4:2 (101:49)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 61 pkt ; 40 pkt
MDT: Stal Dębica (Kacpi2000) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 4 pkt ; 45 pkt
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3 (69:81)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 69 pkt ; NS
MDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) ; KS Stal Bedford (cwergon) 27 pkt ; 54 pkt


Dark Riders - Ghost Rider 9-3 (206-94)
mecz 1: Gryf Szczecin (telkosr) 5-1 (125-25)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (68-57)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) (25-0)
mecz 2: Predators Korczyna (bolek) 4-2 (81-69)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (64-17)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83) (57-12)

Gr.B
Junior Tigers - Speedway Tigers 5:7 (114:186)
mecz 1: POWER Gniezno (Hyziu) 2:4 (46:104)
JT: POWER Gniezno (Hyziu) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 11 i 35
ST: FC Moherteam (Guti) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 73 i 31
mecz 2: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (68:82)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 i 67
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik) 35 i 47

Apocaliptic Riders - Little Dream Team 10-2 (247:26)
mecz 1: Maja falubaz (Maja falubaz) 5-1 (124:26)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 74 i 50
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07)  26 i BS
mecz 2: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5-1 (123:0)
AR: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i Primavera Toruń (piotrowskp) 49 i 74
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10) NS i BS

Ekstra Mecz:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (245-55)
1 org: StachuTeam (Davido100) 5-1
SJB: StachuTeam (Davido100) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 63 i 62
LSB Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 19 i 6
2 org: AniBar Grudziądz (bartas1706) 5-1
SJB AniBar Grudziądz (bartas1706) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 55 i 65
LSB BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 0 i 30


4 kolejka 26.12.2014
Gr.A
Dark Riders - LittleBig Dream Team 6-6 (164:136)
mecz 1: Predators Korczyna (bolek) 3-3 (79:71)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) 61 i 18
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 49 i 22
mecz 2: Vittoria Korczyna (skubal) 3-3 (85:65)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)  53 i 32
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 33 i 32

Ghost Rider - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-6 (131:144)
1 org: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 2-3 (62:63)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 62 i NS
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) NS i 63
2 org: Ks Rygiel Torun (bartas83) 3-3 (69:81)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 69 i BS
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 40 i 41

Gr.B
Apocaliptic Riders - Junior Tigers 6-6 (159:141)
mecz 1: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3-3 (84:66)
AR: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i Primavera Toruń (piotrowskp) 15 i 69
JT: POWER Gniezno (Hyziu) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 22 i 44
mecz 2: Maja falubaz (Maja falubaz) 3-3 (75:75)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 47 i 28
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2 i 73

Little Dream Team - Little Sportowa Bydgoszcz 5-7 (118-180)
1 org: RehaMed Złotów (Zyga87) 3-3
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; 63
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 42 i 43
2 org: Stal Rzeszów (luczyk10) 2-4
LDT: Stal Rzeszów (luczyk10) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) BS i 55
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 70 i 25
Ekstra Mecz:
Masters Dream Team - Speedway Tigers 5:7 (113:187)
mecz 1: Kościańskie Byki (MGRBarto) 2:4 (56:94)
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 38-18
ST: FC Moherteam (Guti) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 72-22
mecz 2: Marma Rzeszóww (Siwy1296) 3:3 (57:93)
MDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) ; KS Stal Bedford (cwergon) 7-50
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik) 44-49

5 kolejka 2.01.2015
Gr.A
LittleBig Dream Team - Ghost Rider 8:4 (182:118)
1 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)   5:1 (106:44)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)   49 pkt ; 57 pkt
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek)   4 pkt ; 40 pkt
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6)   3:3 (76:74)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)   54 pkt ; 22 pkt
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83)   63 pkt ; 11 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - Masters Dream Team 7-5 (190-110)
mecz 1: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 65 i 34
MDT: Stal Dębica (Kacpi2000) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) NS i 51
mecz 2: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 3-3
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 55 i 36
MDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) ; KS Stal Bedford (cwergon) BS i 59

Gr.B
Junior Tigers - Little Dream Team 10:2 (235:65)
mecz 1: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 5:1 (119:31)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 72 i 47
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 26 i 5
mecz 2: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (116:34)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i POWER Gniezno (Hyziu) 60 i 56
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10) 2 i 32

Little Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 6-5 (152-121)
mecz 1: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1-5
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 6 i 23
ST: FC Moherteam (Guti) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 74 i 47
mecz 2: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 5-0
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 53 i 70
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik) NS i NS

Ekstra Mecz:
Apocaliptic Riders - Dark Riders 5-7 (160:139)
1 mecz: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 4-2 (103:46)
AR: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i Primavera Toruń (piotrowskp) 36 i 67
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) NS i 46
2 mecz:  Maja falubaz (Maja falubaz) 1-5 (57:93)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 43 i 14
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)  48 i 45

6 kolejka 9.01.2015
Gr.A
Sportowa Junior Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 5-7 (128-172)
Pierwszy mecz: 1:5, bonus: LBDT
mecz 1:  StachuTeam (Davido100) 1-5
SJB: StachuTeam (Davido100) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 10 i 25
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 54 i 61
mecz 2: AniBar Grudziądz (bartas1706) 4-2
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 25 i 68
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) NS i 57

Masters Dream Team - Dark Riders 5-6 (117:158)
Pierwszy mecz: 2:10, bonus: DR
mecz 1: Kościańskie Byki (MGRBarto)  5-1 (117:33)
MDT:  Kościańskie Byki (MGRBarto) ; KS Stal Bedford (cwergon) 56 i 61
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) NS i 33
mecz 2: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 0-5 (0:125) zgłoszone WO
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Marma Rzeszóww (Siwy1296)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)

Gr.B
Little Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 4:8 (105:195)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus: JT
mecz 1:  Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3:3 (75:75)
LSB:  Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 31 i 44
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 75 i 0
mecz 2:  BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1:5 (30:120)
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 24 i 6
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i POWER Gniezno (Hyziu) 64 i 56

Speedway Tigers - Apocaliptic Riders 5-7 (137:163)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus: AR
1mecz: organizator Unia Leszno (Junior1995) 2-4 (55:95)
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik) 55 i NS
AR: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i Maja falubaz (Maja falubaz) 34 i 61
2mecz: organizator GKM 1979 (wojtas_gkm) 3-3 (82:68)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 14 i 68
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 40 i 28

Ekstra Mecz:
Little Dream Team - Ghost Rider 4-8 (104:195)
mecz 1: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1-5 (30:120)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Rzeszów (luczyk10) 14 i 16
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) 50 i 70
mecz 2: RehaMed Złotów (Zyga87) 3-3 (74:75)
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 50 i 24
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 75 i BS

7 kolejka 16.01.2015
Gr.A
Dark Riders - Sportowa Junior Bydgoszcz 9-3 (194-106)
Pierwszy mecz: 8:4, bonus: DR
1 org: Predators Korczyna (bolek) 4-2 (88-62)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (65-23)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) (55-7)
2 org: Gryfy Szczecin (telkosr) 5-1 (105-44)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (45-61)
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) (19-25)

Ghost Rider - Masters Dream Team 3-8 (73-212)
Pierwszy mecz: 8:3 (83-217), bonus: GR
mecz 1: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 3:3 (73-87)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) (12-51)
MDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) - KS Stal Bedford (cwergon) (41-46)
mecz 2: Ks Rygiel Torun (bartas83) 0:5 (0-125)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Ks Rygiel Torun (bartas83)
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) - Kozły Ofiarne (anonimowyateista)

Gr.B
Apocaliptic Riders - Little Sportowa Bydgoszcz 8-4 (212-87)
Pierwszy mecz: 9:3, bonus: AR
1 org: Maja falubaz (Maja falubaz) 3-3
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 70 i 17
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 22 i 41
2 org: Primavera Toruń (piotrowskp) 5-1
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 69 i 56
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) NS - 24

Little Dream Team - Speedway Tigers 1-10 (28:247)
Pierwszy mecz: 2:10, bonus: ST
mecz 1: Stal Rzeszów (luczyk10) ZGŁOSZONE WO 0-5 (0:125)
LDT: Stal Rzeszów (luczyk10) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
ST: FC Moherteam (Guti) ; GKM 1979 (wojtas_gkm)
mecz 2: RehaMed Złotów (Zyga87) 1-5 (28:122)
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 28 i 0
ST: Unia Leszno (Junior1995) ; Polonia Siemowo (Becik) 62 i 60

Ekstra Mecz:
LittleBig Dream Team - Junior Tigers 5:6 (123:152)
mecz 1: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)  0:5 (0:125)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek)
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 5:1 (123:27)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 58 i 65
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i POWER Gniezno (Hyziu) 12 i 15


8 kolejka 23.01.2015
Gr.A
Masters Dream Team - LittleBig Dream Team
Pierwszy mecz: 5:7, bonus:
Ghost Rider - Dark Riders
Pierwszy mecz: 3:9, bonus:
Gr.B
Speedway Tigers - Junior Tigers
Pierwszy mecz: 7:5, bonus:
Little Dream Team - Apocaliptic Riders
Pierwszy mecz: 2:10, bonus:
Ekstra Mecz:
Little Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz


9 kolejka 30.01.2015
Gr.A 
LittleBig Dream Team - Dark Riders  7:5 (162:138)
Pierwszy mecz: 6-6 (136:164):, bonus: LbDT
mecz 1: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)  3:3 (76:74)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)   54 pkt ; 22 pkt
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)   36 pkt ; 38 pkt
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)  4:2 (86:64)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)   30 pkt ; 56 pkt
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek)   51 pkt ; 13 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - Ghost Rider  7:5 (168-132)
Pierwszy mecz: 6:5, bonus: SJB
mecz 1: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 3-3
SJB:  Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 49 i 26
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) 9 i 66
mecz 2: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 68 i 25
GR: KugelSpeed (kugel99) - wilczek (nadeczek) 57 i BS

Gr.B 
Junior Tigers - Apocaliptic Riders  5:7 (129:171)
Pierwszy mecz:  6-6 (141:159), bonus: AR
1mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (55:95)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 55 i 0
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 75 i 20
2mecz: POWER Gniezno (Hyziu) 3:3 (74:76)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu) 74 i 0
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 41 i 35

Little Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team  7:5 (170-190)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: LSB
mecz 1: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 4-2
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 68 i 26
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Rzeszów  (luczyk10) 56 i NS
mecz 2: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3-3
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 28 i 48
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 66 i 8

Ekstra Mecz:
Speedway TigersMasters Dream Team  7:5 (182:117)
mecz 1: GKM 1979 (wojtas_gkm) 2:4 (59-91)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) ; Polonia Siemowo (Becik) 59pkt ; 0pkt
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 66pkt ; 25pkt
mecz 2: Unia Leszno (Junior1995) 5:1 (123-26)
ST: Unia Leszno (Junior 1995) ; FC Moherteam (Guti) 69pkt ; 54pkt 
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; KS Stal Bedford (cwergon) 0pkt ; 26pkt


10 kolejka 6.02.105
Gr.A 
Ghost Rider - LittleBig Dream Team  6:6 (143-157)
Pierwszy mecz: 4:8, bonus: LbDT
mecz 1: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 3:3 (68-82)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) (15-53)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) (53-29)
mecz 2: Sparta Łysomice (Wodz) 3:3 (75-75)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Sparta Łysomice (Wodz) (15-60)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) (40-35)

Masters Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz  6:6 (146-154)
Pierwszy mecz: 5:7, bonus: SJB
1 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 3-3
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 45 i 24
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 36 i 45
2 org: KS Stal Bedford (cwergon) 3-3
MDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; Marma Rzeszóww (Siwy1296) 36 i 41
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 73 i 0

Gr.B
Little Dream Team Junior Tigers  1:5 (30:120)
Pierwszy mecz: 2:10, bonus: JT
mecz 1: RehaMed Złotów (Zyga87) 1:5 (30:120)
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 28 i 2
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu) 75 i 45
mecz 2: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 0:0
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek)

Speedway Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz  10:2 (247-52)
Pierwszy mecz: 5:6, bonus: ST
1 org: GKM 1979 (wojtas_gkm) 5-1
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i Polonia Siemowo (Becik) 61 i 61
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 20 i 8
2 org: FC Moherteam (Guti) 5-1
ST: FC Moherteam (Guti) i Unia Leszno (junior1995) 69 i 56
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 24 i NS

Ekstra Mecz:
Dark Riders - Apocaliptic Riders  8:4 (187-113)
1mecz: Predators Korczyna (bolek) 4:2 (97-53)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (72-25)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) (53-0)
2mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 4:2 (90-60)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (32-58)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) (35-25)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminiarz 14 sezon Speed 1 1,565 2015-04-12, 09:13:11
Ostatni post: Speed
  Terminiarz 12 sezon LM Speed 1 1,904 2014-08-15, 17:24:26
Ostatni post: Speed

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości