#5
W zakładce "Zawodnicy" można dodać kolejną opcję - "Szatnia" (czy coś w tym stylu)

Pojawiało by się tam np.
- opinia 5 losowy wybranych zawodników dotycząca rezultatów klubu, atmosfery w nim panującej i współpracy z managerem
(Pomagało by to managerowi co trzeba poprawić a co całkiem zmienić itp)
- lista zawodników (obok nazwisk można wcisnąć morale jakie aktualnie posiada)

Po kliknięciu w danego zawodnika pojawia się jego morale, jego indywidualna opinia nt współpracy z tobą, pasek, który informuje nas o zaufaniu gracza do naszej osoby i obietnice oraz rozmowa

Po kliknięciu w obietnice rozwinie nam się lista przeróżnych rzeczy... Poczynając od "Jesteś moim najważniejszym zawodnikiem" kończąc na "Nie licz na częste wystąpienia w pierwszym składzie"
Oczywiście obietnice powinny być adekwatne do poziomu umiejętności zawodnika... No taki 16 latek, który świeżo wyszedł ze szkółki ma świadomość, że często jeździć nie będzie i powiedzmy obiecanie mu, że "Pojedziesz w kilku sparingach" mocno zwiększy jego zaufanie do Ciebie no i oczywiście morale

To samo z rozmową:
Po kliknięciu na nią pojawi się nam lista różnych interakcji:
- Jesteś w fantastycznej formie
- Dobrze się spisałeś na treningu/meczu
- Dam Ci odpocząć w następnym meczu, gdyż chcę byś był w pełni sprawny na ważny mecz
- Jak tam zdrowie (gdy zawodnik jest kontuzjowany)
- Musisz się bardziej starać na treningu
- Musisz stać się prawdziwym liderem drużyny
- Zacznę wypisywać dla Ciebie kontrakt bo chcę, żebyś został w drużynie
- Co u rodziny?

I wiele wiele więcej, które mam w głowie i które wspólnie można wymyślić

Drugi wariant jest taki, że pasek zaufania moral obietnica i rozmowa będzie w indywidaualnym profilu zawodnika
Z drugiej strony (bez rozmowy) może się to wyświetlać na profilu jednak nie można tego nijak zmienić a dokonać tego można tylko w szatni