#33
Cwaniak  statystyki to ciekawe z perspektywy historii rozgrywek, szkoda tylko że nie da się nic zrobić by atrakcyjność meczy mogła wzrosnąć. Nie chodzi o poziom i skuteczność zawodników, chodzi o niespodzianki. Pamiętam zawody młodzieżowe na stadionie przy Sportowej, w Bydgoszczy to właśnie przy tej ulicy znajduje się stadion Polonii. 

Pod taśmą staje czterech zawodników, młodziutkich chłopców którzy chcą się pokazać przed może nie liczną publicznością, jednak przed widzami między którymi zasiedli znajomi, rodzina, ukochana dziewczyna. Te dodatkowe pigułki stresu powodowały tak niesamowite wyniki ... powiecie pewnie że doświadczenie nam to rekompensuje, prawda jest jednak taka iż jedynym skilem wykładni wyniku jest sprawność. 

Chciałbym aby nie patrzeć na wyniki MPSu, ja mam swoją ścieżkę rozwoju młodych zawodników, mi tylko chodzi że bez względu na to które rozgrywki przeglądać będziemy to nigdzie nie zobaczymy niespodzianki, niespodzianki typu młodziutki "Kowalski" przywozi wygę "Nowaka".

Tak jeszcze przy okazji XXX46 co byś powiedział na coś w rodzaju GP Ligi ?
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]