(2017-01-11, 21:28:07)Mario Mad Max napisał(a): Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....

rzygajacy holender - zadowolony bo moze w ten ciekawy sposob doslownie dymac kazdego ktory bedzie chcial brac udzial w tym turnieju i pomysli, kurde mam szkolke dam rade wygrac a tu dupa, no chyba ze oleje lige i kupie sobie samych wymaksowanych juniorow, a propo Panie rzygajacy - w biedronce sa wyprzedaze...lec szybko

moderator - choc domysla sie ze sie myli, musi brnac dalej bo broni swojego

ja - bo liczylem ze majac mocnych swojakow dam rade zwienczyc sezon efektowna wygrana, lipa - trudno, jak ktos mi napisal -zrob sobie swoj turniej


reasumujac : jeden sie porzygal, drugi sie obrazil a trzeci sie wkurwil, coz nobody's perfect.....

Tylko obrażasz, ubliżasz i wymyślasz. Szkoda słów. Nie potrafisz przyjąć tej porażki z rundy zasadniczej i dalej brniesz. Myślałem że liczy się dla ciebie zabawa i rozwój juniorów, ale widać że lubisz tylko zamieszanie wprowadzać. Załóż sobie swój turniej i wygrywaj wszystko. My założyliśmy turniej dla wszystkich chętnych i wygrywa kto jest lepszy w danej edycji. Tyle na ten temat.