Kiedy za pierwszym razem wylewałeś na forum swoje żale , jaki to ty skrzywdzony jesteś bo przegrałeś kilku graczy wypowiedziało się na ten temat więc tutaj nie ma co dodawać więcej , skoro kilku graczy ma taką samą opinię o twoich żalach .

Grupa ludzi , która solidarnie zrezygnowała z tobą z turnieju to gracze z większości dość dużej w tej edycji 2 ligi oraz 1 ligi .
Większość z tych osób jechała tutaj pierwszy sezon , nie jeden z nich dopiero co zaczynał grać w SW .

Mnie też już wyprowadzanie ciebie z błędu męczy , jesteś niestety typem osoby do której żadne argumenty nie docierają i nawet jak przyznałem ci racje co do twojego pomysłu , ale wprowadzonego powoli to dalej jesteś wielce nie zadowolony .

Regulamin nie jest idealny , ale siądź łaskawco kilkadziesiąt minut , przeanalizuj wiele rzeczy i stwórz chociaż taki jak ja napisałem , to się przekonamy czy to takie łatwe .

Może nie miałeś na celu rozwalać turnieju , ale niestety mogło to by w tę stronę pójść , mimo braku celowości z twojej strony to jednak różnie w życiu bywa .

Tak naprawdę to chyba jesteś jednym z nielicznych , którym tak zajadle zależy na wygraniu turnieju . Weź przykład chociażby z drużyny MPS Victoria Bydgoszcz , po cichutku ale rozwija sobie ten klub juniorów , nie interesują Mariusza jakieś wygrane , a do tego jest to fajny i miły człowiek , który nigdy nie robi problemów , a wręcz chętnie czytam jego posty .
Albo inny przykład drużyna Siekacze Gniezno , jeździ praktycznie 2-3 sezon tymi samymi juniorami , odnosi sukcesy w ELJ , ale swoją nagrodę woli oddawać innym drużynom , które nie maja VIP jako zachętę co wskazuje na to , że jest porządnym człowiekiem , a wyniki w turnieju to taki można powiedzieć dodatek .

SW jak i ELJ to jest gra typu manager , tutaj nie jedziesz po realny puchar i worek kasy . To jest turniej dla urozmaicenia sobie i innym graczom czasu na SW , gdyż liga jest raz na tydzień , kto w niej rządzi to każdy wie .
Sam taki święty to nie jesteś , tutaj masz zastrzeżenia że ktoś jedzie 20-21 latkami , a co sam robisz w lidze ?
Seniorzy koło 30 lat mają .

Może nie znasz , ale przytoczę Ci tutaj kilka podstawowych założeń naszego turnieju :
- walka juniorów
- rozwijanie juniorów
- duża i w miarę równa ilość spotkań dla każdej z drużyn , tak aby juniorzy mogli uzyskać jak najwięcej doświadczenia
- wspólna zabawa , nie kłótnie jak to w tej edycji (właściwie od pewnego jej momentu ) bywa

O nowych graczy to się nie martw , niech sami sobie wyrobią zdanie na temat tego turnieju , poświęcamy dużo czasu na weryfikacje , regulaminy , pomysły , tabelki - wszystko jest przejrzyste w wątku głownym (w tym przypadku ELJ - 4 edycja) , właśnie po to aby ludzie , którzy maja mało czasu na grę mogli szybko sobie zobaczyć z kim i kiedy jadą .
Dajemy nagrody w postaci VIP .
Jeśli twoje i nie tylko twoje zażalenia negatywnie wpływały na ilość uczestników turnieju to nie mielibyśmy aktualnie 38 uczestników , a może z 10-20 .

Statystyka uwzględniająca już wasze odejście z turnieju : (zapisani na 5 edycję )
Ilość uczestników startujących od 1 edycji : 6 z 8
Ilość uczestników startujących od 2 edycji : 4 z 8 (plus 4 drużyny które zostały wykluczone z turnieju za ilość WO)
Ilość uczestników startujących od 3 edycji : 9 z 12
Ilość uczestników startujących od 4 edycji : 5 z 10 ( z czego 1 drużyna wykluczona z turnieju )
Ilość uczestników startujących od 5 edycji - czyli debiutantów : 15
Dodam także że w ELJ 5 startować będzie połowa ćwierćfinalistów Pucharu Juniorów co oznacza , że mocne kluby też chcą tutaj się sprawdzić

Co do juniorów jeszcze kilka zdań .
Twój rywal z którym przegrałeś 3 z 4 spotkań w całym sezonie ma w składzie 11 juniorów z czego aż 6 to wychowankowie .
Zawodnicy kupieni są w wieku 20-21 lat , natomiast wychowankowie w wieku 16-19 lat , z tym że najstarsi wychowankowie nie należą do najmocniejszych .
Holender260 ma w szkółce z tego co pamiętam 6-8 juniorów w różnym wieku , dodam że posiada szkółkę na poziomie 9 i właśnie za 6 dni będzie mieć poziom 10 .
Wyprzedał skład po to aby móc bardziej pójść w szkołkę , jak spojrzysz to ten sam ruch zrobił betard który także zostawił sobie tylko prawie samych juniorów .

Inny z graczy do którego mam największy chyba szacunek , mój towarzysz w pchaniu tego wózka zwanym ELJ - tomasz .
posiada w składzie 8 juniorów z czego tylko 2 to wychowankowie , jednakże w szkółce posiada z tego co pamiętam 8 albo więcej juniorów , z czego niektórzy są tak mocni , żeby tych twoich mogli rozwalić w pył , jakby byli w wieku tych twoich .

Wiem że ciebie nic nie przekona , już dawno straciłem taką nadzieje , jednak staram się pokazać tobie że nie wszystko jest takie proste i nie wiesz wielu rzeczy .

Do końca tej edycji możemy sobie tak dyskutować , jednak po jej zakończeniu już nie jesteś uczestnikiem ELJ więc też nie masz po co tutaj pisać .