#71
(2017-02-19, 16:33:35)Staleczka napisał(a): Nie rozumiem twego toku myślenia przecież z listy transferowej tez najbogatsi wykupią najlepszych tak samo jak z wysypu.Z wysypu co sezon udało mi się kupić kogoś ciekawego za mała kasę a teraz ceny pójdą mocno w górę .I uda się wykoncu zmienić Speedway manager w junior menadżer tak jak niektórzy chcieli tylko ciekawe czy większość? Osobiście czuje się oszukany zmianami bo poświęciłem swojej drużynie dużo czasu i pare groszy rowniez. A tak wogole to dziwne ze w grze nie można dodawać komentarzy , wyglada to tak jak niedopuszczanie do głosu graczy w obawie przed krytyka . Nie każdy gracz wchodzi na forum.

to niech najbogatsi wykupią. Ale te pieniądze zamiast w niebyt, powędrują do ciebie lub do innej drużyny, która dzięki temu się wzbogaci.
W innym przypadku możliwe było: najbogatszy kupuje z wysypu (on traci kasę, nikt nie zarabia) -> wystawia za wyższą cenę bez ciśnienia na sprzedaż. chcesz się wzmocnić? nie ma problemu, ale przebij wyższą cenę niż ktoś skupił z wysypu. widzisz różnicę?

A ceny wcale nie muszą pójść w górę. Ceny generuje popyt i podaż. Wystawisz zawodnika wartego 1mln za 2mln. Jeśli nikt go nie kupi, tzn że trzeba opuścić cenę. A jeśli ktoś kupi - znaczy że tyle jest wart dla kogoś. Ale ty zarobisz te pieniądze, a nie wujek niebyt jak na wyspie.

A dla "głosu graczy" stworzone jest forum, a nie komentarze pod newsami w grze. I dla mnie to żaden argument że ktoś nie zagląda na forum. jeśli nie zagląda tzn że go to nie interesuje. a jeśli interesują go zmiany w grze i czynny udział w dyskusji, to cały jeden klik dzieli go od forum.