#25
Pierwszy wpis mówi, że "czas na kolejną propozycję."  a wiemy a i czytamy dalej, że to propozycja tylko informacja, że zostanie to wprowadzone, więc z zasady nie powinien ten wątek widnieć w PROPOZYCJACH. Miniony czas pokazał, że próba dyskusji z GM_Arek to strata czasu bo i tak postawi na swoim, niezależnie od tego czy większość jest za czy przeciw. Jak nie jesteś tego samego zdania to się czepiasz itd.. Jeśli nie chcesz wyłożyć całkowicie gry, dawaj propozycje i słuchaj tego co mówią gracze, bo bez nich będziesz sam tworzył sobie ligi i grywał przy kominku i wspominał, że zniszczyłeś najlepszego menadżera żużlowego.
A tak do rzeczy. Być może ta propozycja jest warta rozważenia (a w zasadzie poinformowania, bo i tak wejdzie w życie) jednak póki co nie widać żadnego sensu jej wprowadzania. To, że siedziałeś nad pomysłem i coś wymyśliłeś, nie oznacza, że ktoś (w domyśle np. ja) kto nie jest w temacie, łapie ideę zamysłu. Naprawdę polecam książkę Stevena Kruga "Nie każ mi myśleć" gdzie pięknie autor wyłożył w jaki sposób powinna odbywać się między innymi komunikacja pomiędzy twórcą strony a użytkownikami. Gdy piszesz o pomyśle na forum rób to przejrzyście a nie w taki sposób, że teraz użytkownik musi poświęcić kilka kartek albo godzin aby domyślać się, co autor ma na myśli. Opisz wyczerpująco i z przykładami Twój pomysł aby przekonać do niego graczy, choć i tak widzę, że niewiele to da. Zauważyłem z Twojej strony kilka razy te same standardowe odpowiedzi w typie, nie będę Wam podawał wszystkiego na tacy itp. . Po przeczytaniu kilku takich wcześniej dyskusji odechciało mi się tutaj cokolwiek pisać, bo szkoda tylko czasu na to. Jednak kolejna dziwna rewolucja i na tym etapie niezrozumiała rewolucja powoduje, że nie można cicho siedzieć.
Przepraszam z góry za to co napiszę ale zaczynam odnosić wrażenie, że to, że jesteś w 5 lidze to nie przypadek. Większość zmian, jakie weszły mają na celu ułatwienie początkującym awans wyżej, czyżbyś pod swoim kątem te zmiany wprowadzał? To, że jesteś ADMINEM nie daje Ci monopolu na wiedzę i nieomylność. Zmieniasz diametralnie charakter SW upodobniając go do innej(ych) gier, tylko po co?
Reasumując, przedstaw owoc swoich przemyśleń w taki sposób aby dla wszystkich było to jasne i zrozumiałe.