Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BŁĄD TECHNICZNY LISTA TRANSFEROWA
#31
(2021-03-29, 19:43:37)Toruniak4 napisał(a): zgłaszam że gdy wchodzę listę transferową widzę tylko 9 stron z zawodnikami których licytacja jest do 60 godzin a innych już nie widać dopiero jak wejdę w poszukiwanie graczy wyskakują ci co mają do końca licytacji 200 godzin, błagam zróbcie już z tym porządek

Stronnicowanie na liście transferowej naprawione.
Odpowiedz
#32
(2021-03-30, 20:45:15)GM_Kuba napisał(a):
(2021-03-30, 09:58:41)szuwarek napisał(a): Nie wiem czy jest to efekt zamierzony czy błąd, ale po wprowadzeniu nowych zasad transferowych:
  • zniknęła pod budżetem informacja, że licytuję jakiegoś zawodnika i moja oferta jest najwyższa, teraz nie wiem jaki jest stan licytacji
  • w Transferach zawodnicy obserwowani nie układają się wg daty zakończenia licytacji
  • w Transferach zniknęły dokładne parametry obserwowanych zawodników
Jeśli to efekt zamierzony to zgłaszam to jako błąd. Wcześniej było to dobrze zrobione, przynajmniej przemyślane.

1. Informacja o zamrożonym budżecie zostanie w najbliższym czasie dodana.
2. Zawodnicy obserwowani będą teraz sortowani pod względem kolejności dodania do obserwacji. Sortowanie po dacie zakończenia jest niemożliwe kiedy dany zawodnik nie jest na LT.
3. Parametry zostałī usunięte, w ich miejsce zostały dodane paramety tranferów cyli daty wystawienia/zakończenia i cena. Parametry zostaną dodane w pozniejszym czasie w postaci dymku, po najechaniu.

Kuba,
a jaka jest różnica, by zawodnik był na LT? Jest dostępny w licytacji i po dodaniu go do obserwowanych powinniśmy mieć dokładny obraz tego co się dzieje.
Co oznacza określenie, że coś pojawi się w terminie późniejszym? Obecnie jest bałagan, być może zmiany były zamierzone ale obecny stan jest jaki jest. Utrudnia funkcjonowanie. Nie wprowadzajmy zmian jeśli są jakieś braki. Informacja o zamrożonym budżecie jest bardzo istotna, podobnie jak parametry obserwowanego zawodnika. Podobnie jak posegrewowanie wg daty zakończenia licytacji. Gdy ma się 2-3 obserwowanych to żaden problem ale gdy ktoś obserwuje np. 10 zawodników to już funkcjonowanie tego fragmentu gry jest mocno problematyczne. Dotychczas ten fragment funkcjonował całkiem dobrze i stabilnie.
Odpowiedz
#33
Pracujemy nad tym. Nie będe podawał dokładnych dat, bo wszystko zależy od mojej dyspozycji czasowe (SW jest tylko dodatkiem, jednym z kilku projektów nad którymi działam).
Odpowiedz
#34
GM_Kuba,
gram na tyle długo, że powinienem pewne rzeczy powiedzieć. Z przykrością słyszę, że SW to jest już tylko projekt dodatkowy. Może w takim razie warto komuś innemu przekazać pałeczkę lub dopuścić do kodu chętnego człowieka do wprowadzania zmian?
W ostatnim czasie jako GM wprowadzacie dosyć istotne zmiany, bo jak mówi jeden GM "najgorsza jest stagnacja". Nie będę się odnośnie tych zmian wypowiadał bo od tego są odpowiednie wątki na forum, gdzie gracze mogą wyrażać swoje zdanie.
Pragnę jednak powiedzieć coś na temat zmian funkcjonalnych w grze. Równolegle z ostatnimi zmianami wprowadziłeś także zmiany (dys)funkcjonalne. Przykładem tutaj jest zakładka: TRANSFERY. Czemu miały tutaj służyć zmiany?
Skoro obserwacja zawodników, których potencjalnie chcesz kupić przedstawia się jako tabela, to czemu nie można sortować sposobu jej wyświetlania, podobnie jak to ma miejsce w zakładce: MOI ZAWODNICY?
Strona z grą Speedway World jest niejako usługowa, bo grę prowadzi grupa graczy, więc funkcjonalności w niej zawarte powinny pomagać a nie utrudniać.
Kiedyś wcześniej na zgłaszane błędy lub propozycje ADMINI reagowali i ich słuchali, obecnie jest to rzadkość, a szkoda. Wiele osób na forum zgłasza ciekawe spostrzeżenia. Ogromnie żałuję, ale widać, że projekt pod nazwą Speedway World to już jest tylko dodatek i chyba zmierza ku schyłkowi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości