#21
Sam pomysł jest bardzo dobry. Tylko po co dodatkowe opłaty za zatrudnienie nowego trenera przy danym poziomie skoro każdy poziom kosztuje dużo więcej więc cena powinna być juz w tym wliczona. Ale wymyślone jest fajnie, byłoby co robić przy szkółce. Ale co do tej mini-ligi jakoś nie jestem przekonany, ale to takie moje odczucie. A i co do opłat jeszcze to to co jest teraz czyli nakład na szkółke mógłby być jako poprostu pensja dla skautów i trenerów. Tylko żeby nie wyjść na minus bo wg moich obliczeń to można zostac w pantoflach po takich inwestycjach, więc należałoby podniesć nieco stawkę sponsorów. No i troche mniej juniorów na każdy poziom bo zaczynając z 4 to jest dużo a kończąc z 15 to już zdecydowanie za wiele, bo to żużel a nie piłka nożna. I jeszcze uwaga do wyszukiwania w rejonach, tego też jakoś nie widze żeby np. ktoś z Podlaskiego przyjeżdzał na treningi do Leszna. Chyba że można by tu włożyć poruszany niegdyś temat o obcokrajowcach w szkółce co wg mnie było by lepsze niż szukanie po wielu rejonach w polsce, bo wtedy za kilka sezonów żużlowcy z zagranicy liczyli by się bardziej w grze.

Podsumowując:
- Poziomy tak jak Ty wymyśliłeś to bardzo fajna koncepcja
- Ceny w zatrudnieniach nowych trenerów, skautów automatycznie w cenie danego poziomu
- Mini-Liga z jednej strony mało przekonuje mnie osobiście, ale z drugiej za to byłaby kasa od kibiców chociaz pewnie i tak nie wielka więc wciąż na minus
- zwiększyć pensje od sponsorów aby utrzymać szkółkę
- Nakład na szkółkę to pensje dla skautów i trenerów
- Mniejsza liczba juniorów co do danego poziomu (tak żeby max było 10 na 20poziomie, choc to i tak wiele)
- skauci mogliby wyszukiwać obcokrajowców