#43
Ja mam tylko 2 juniorów a w najlepszym momencie miałem tylko 3 którzy jednocześnie byli w szkółce.
Nie sądziłem że taka pustka jest tylko u mnie, a inni grzeją po 10 juniorów w szkółce Uśmiech
I to co napisałem było w pełnym oparciu o moje (mylne) doświadczenie z tej gry.

Ale właśnie... Sam w końcówce odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie. Nikogo nie będzie stać na utrzymanie 20 zawodników aby płacić 100tys dziennie = 500tys w ciągu tygodnia...!! Uśmiech
Więc według Waszego systemu nie ma sensu aby było aż 20poziomów szkółki bo nikt nie wyrobi z płaceniem.
Mając radykalniejsze ograniczenia i na przykład max.10juniorów przy 20poziomie, można by było jeszcze jakoś to pogodzić finansowo... ale 20juniorów? ;O kaplica nie klub Język


A no i jest jeszcze druga sprawa Uśmiech
Mówisz że skoro mam 2-poziom to stać mnie na utrzymanie 2 juniorów a jak 20-poziom to na 20 adeptów (znajdzie się jakiś szejk z milionami na koncie). No ok, powiedzmy że się z tym zgodzę, ale problem jest taki: prawdopodobieństwo tego że losowo zostanie mi przyznanych 20 juniorów jest naprawdę bardzo, bardzo nikłe i nawet mimo tego że mnie stać nie odważyłbym się tak wiele milionów wydać na rozbudowę i liczyć na to że to akurat mój klub jest wyjątkowy i to do mojej szkółki przyjdzie 20 juniorów Uśmiech

Jeszcze raz powtórzę że wszystko byłoby łatwiejsze gdyby juniorzy przychodzili regularnie u wszystkich Uśmiech