#55
ja nie wypowiem sie na temat zmian ale napewno sa one potrzebne napisze tylko tyle o szkółce obecnej:

jest ona w 100% nie opłacalna zarówno jej rozbudowa a tymbardziej dofinansowanie!!!

pomijam fakt ze od bardzo dawna próbuje sie dowiedziec czegokolwiek na temat jej systemu działania poza oczywiscie losowoscia odnosnie przyjscia adeptów !! zrobie tutaj taka mała symulacje i podsumuje :

mamy zawodnika nawet z talentem 5 i dobrą sr : ktos pomysli warto go dofinansowacUśmiech najwiekrza bzdura jaka jest w SM np koszt 5000 dzienie a wiec:

mamy 5x5 ( 5 tys mnozymy przez 5 dni bo nie wiem czy na weekend tez kradnie sie pieniadze) wiec wychodzi nam 35tys na tydzien na 1 zawodnika Uśmiech sezon trwa powiedzmy 16 tygodni ( nie chce mi sie liczyc) wiec 35 tys pomnozymy przez 16 tygodni i nam wychodzi koszt trenowania zawodnika czyli 560 tys a o ile skraca to dni treningowe?? tu nigdy nie udało mi sie dowiedziec mimo usilnych prób (obecnie dałem sobie spokój ) niech nawet bedzie ze dostanie 2 skoki dodatkowe hehe wiec powiedzmy ze zanim zda egzamin tracimy na takiego zawodnika ponad 1mln zł !!! przy losowych skokach oraz z niewiadoma iloscia dni przetrenowanych . ja osobiscie wole zainwestowac jak juz wyjdzie z szkółki w obóz max obóz na 1 zawodnika to ok 100 tys na sezon !!! 16 latek który wychodzi z szkółki bedzie jezdził ok 13-14 sezonów zanim zakonczy kariere wiec za dofinansowanie 0000000 zł mam dla takiego zawodnika prawie na opłacenie obozu przez jego cała kariere!!! a podczas 13-14 sezonów nawet dobry 16 z max talentem moze miec przewage skoków po +2 i tak naprawde moze byc duzo słabszy w jakims tam wieku nawet juniorskim od zawodnika który bedzie dostawał skoki po +3 a był duzo słabszy w szkółce !!

pomijam fakt kosztu rozbudowy szkółki . osobiscie juz od bardzo dawna przestałem rozbudowywac i skonczyłem na 8lvl moze kiedys bede kontynułował rozbudowe pzdr to jest moja prywatna opinia na ten temat !!
a zapomniałem dodac czyli spytac czy jest jakies ograniczenie do do wieku adeptów którzy przychodza?? bo dostałem 2x 17 lat Uśmiech i nie wiem czy czekac na kogos starszego którego zwolnili z fabryki i postanowił spróbowac jazdy na zuzlu JęzykJęzyk