#57
(2012-02-09, 19:51:56)stefik4 napisał(a): Ja jestem za wersją F ale w innym działaniu trochę. Można miec max powiedzmy 10 juniorów w szkółce, ale ilość trenujących zależny do poziomu według tej rozpiski wersji F. Ale my nie wybierali byśmy którzy maja trenował a ktorzy nie. Działo by się to losowo.

Np mamy 5 juniorów ale może trenować tylko 2 to raz trenuje tych 2 potem 2 innych i tak losowo wybierani. Co o tym sądzicie?

Ja to trochę inaczej odebralem. Pewnie nie taki był zamysł Stefika, ale to trenowanie losowe ma swoje zalety.
1. Wyrównało by losowosc otrzymywania juniorow. Ktos ma szczescie dostaje juniora za juniorem, ogrniczenie Stefika powoduje ze musi wybierac: zostawic czy zamienic z nowo otrzymanym
2. Mamy wybór np. mozemy trenowac 3 juniorow mamy 6. Decydujemy sie na 6 przecietniakow, czy 3 porzadnych junów?
3. Bedziemy miec gwarancje, wysokiego poziomu szkólki. Bedzie naturalny przesiew "badziewia"
Co o tym myślicie? Mi się pomysl Stefika podoba.
Na pewno tzreba coś zrobic zeby szkolka byla opłacalna, bo teraz to kompletna klapa
Mimo wszystko Stefik pomyslmasloo z drugiej strony tego tematu to obiekt moich marzen ... oj sw by mial sie czym pochwalic przed sm