#68
Dziwię się Specjal, ze ta szkółka Ci się podoba. Oczywiście szanuję Twoje zdanie.
Ja bym tam wolał żebym jakiś miał na nią wpływ, a nie żeby wszystko zależalo od losowości.
Podoba mi się opcja trenera masloo ale bym to rozszerzył i dal sobie spokoj ze skautami i mini ligami
Ja bym to widział tak:
Jest lista trenerów, których możemy zatrudnić. Lista zmienia się np. co 60 godzin (nie co 24/48 godzin bo niektórzy nie sa on-line o okreslonej godzinie, a tak kazdy by mógl trafic na sprzyjająca godzinę wysypu nowych trenerów). Powiedzmy kazdy trener ma kilka atrybutów. np. motywacja, umiejetnosc trenowania kazdej zdolnosci, charyzma, psychika, umiejętność obserwacji, wyciąganie wniosków . Każda zdolność miała by przedział np. pomiędzy 1-100. Oczywiście im lepszy trener tym droższy i droższa wypłata. Trener moglby być od np 35 do 55 lat - pózniej emerytura i tzreba zatrudniac nowego
Ja widze własnie trenera w szybkości treningu. Ostatnie 2 proponowane przeze mnie zdolności służyły by do określania jak najdokładniejszej wartości skila. Co tydzień mielibyśmy wybór co chcemy badać w danym tygodniu i w zależności od poziomu szkólki mielibyśmy możliwość obserwacji danej liczby adeptów.
Np. w sobotę trener składałby raport.
przykład.
Gustaw Gienek w tym tygodniu przyłożył się do treningu i jego siła wzrosła +2
W tym tygodniu obserwowaliśmy Władysława Pierona jego TS zawęziliśmy do poziomu 42-48

Wystarczyły by wewnętrzne biegi pomiędzy juniorami danej druzyny, a jak nie to: siła to np. wysyłamy na siłownie, kondycja to wysyłanie na bieganie itd
Trzeba by pomyślec co dać do vip-a, moze jakas wyszukiwarka trenerów ....