#72
(2012-02-23, 10:24:25)specjal2009 napisał(a):
Cytat:Poziom 1:

Budowa minitoru oraz możliwość posiadania 4 adeptów, jednego skauta oraz trenera. 4 Adeptów dostajemy na start aby było można zgłosić drużynę do jakiejś ligi juniorów.

Zapisuje dzieciaka do szkolki zuzlowej na dzien dobry dostaje motor i wysylaja go na zawody. Co to wgl za pomysl chyba bawimy sie w menadzera zuzla a nie minizuzla czy speedrowera.
Gdy nasz adept osiagnie wiek 15 lat mozemy go wysłać na egzamin, po zdaniu egzaminu trafiał by do skladu druzyny jako np "mlodszy junior" takiego zawodnika mozna by wysyłąc na turnieje , mecze sparingowe w meczch ligowych mogl by wystepować dopiero po ukonczeniu 16 lat tak jak to jest w realnym żuzlu....

Ja myśle ze obecna szkolka jest pomyslalna dobrze, jedyne co mi nie pasuje to system przyznawania juniorow a takze ich wiek w ktorym przychodza.


1. Właśnie w managera żużla a nie grę ekonomiczną jaką teraz mi właśnie ten manager przypomina
2. Ja dążę do zaproponowania rozwiązań przez które nie wystarczało by się logować raz na 3 tygodnie tak jak teraz ... ale wam to odpowiada to spoko w sm może i wieje nudą ale tutaj w takim razie chyba cmentarzem
[Obrazek: 13015.jpg]