#79
(2012-03-08, 08:36:29)szuwary napisał(a):
(2012-02-07, 16:27:54)Simonen napisał(a): Dokładnie tak jak mówi brylant, też jestem za tym. Tak żeby każda rozbudowa szkółki dawała nam możliwość szkolenia o 1 juniora więcej.

super pomysl, wyzszy poziom szkolki, np. o jednego juniora wiecej
poza tym gramy na koncie tzw. rodzinnym i ja mam juz 3 juniorow a na drugim koncie syna od ponad 2 miesiecy zadnego




Najwieksza niesprawiedliwościa jest to ze ktoś zainwestował sporo kasy w szkolke i guano z tego ma bo w szkolce przeciag, a menadzerowi ktory nie inwestowal w szkolke, przyfarciolo i ma kilku perspektywoicznych adeptow, a do tego mogł se zrobić dobre zakupy na LT. TO WŁASNIE JEST CHORE...
Kazdy menadzer ma mozliwośc wyboru czy chce budowac zespol na wychowankach czy też szukać okazji na LT, a te wszystkie propozycje ze skautami trenerami zawodami etc to tylko niepotrzebne komplikowanie...

Skoro Stefik se załozyl ze tyle i tyle trzeba zapłacić za szybsze szkolenie juniora, to musi to działać, chyba ze robi nas w balona i płacimy za nic, ale tak z penościa tak nie jest bo po co niby mial tak robić.

JAk najbardziej jestem za uzaleznieniem ilości juniorow w szkołce od jej lvl i to jak najszybciej!!!
1 lvl darmowy - możliwośc posiadania, szkolenia jednego adepta
2lvl - ____//_____ 2 juniorow
----------//--------
20lvl----//--------- 20 juniorow

Na maskymalny poziom szkoolki trzeba wydac chyba z 60 baniek, a to spore wyzwanie by zgromadzic taka kase i czasochlonne.