sobota miał 52-53 hehe kiedys napewno przed skokami Uśmiech bo jak pamietam to licznik sr wskazywał ponad 55 jak juz Uśmiech a tak na marginesie to damianie ogarnij sie bo jak zobaczysz na LT lub wcisniesz skrót czyli tam na lewo jest taka lupa hehe to zobaczysz zawodników ze skilami 50-52 a inni zawodnicy co maja skile 53-55 lub wiecej to sa moi lub zdunka no moze jeszcze kogos wiec chłopie nie myl SM z SW Uśmiech bo kazdy co gra w SW widzi kto po ile chodzi Uśmiechi nie osmieszaj sie Uśmiech bo błyszczysz ale jakos słabo bo jak masz takich ze skilami po 55 za 300tys to wystaw ich Uśmiech kupie chetnie bo akurat na brak kasy nie nazekam Uśmiech
zdunek prawda jest taka ze min ty i paru innych graczy co gra w miare aktywnie nie tylko na weekendy widziało ze non stop wystawiamy (ciagle ci sami gracze) zawodników a sobota był chyba na LT ponad 2mc ciągle wystawiany Uśmiech ktos kupił i tyle Uśmiech chłopie ja juniorów moge sprzedac po 2.5 mln !! a wiesz dlaczego?? bo ich srednia skila jest:
góralski-sr 53.8 talent 4 19 lat !! i on sie do składu nie miesci Uśmiech a ty mi piszesz ze zawodnika ze skilem sr 55 kupisz za 300tys??na LT nikt ciekawy nie chodzi bo albo stary albo talent 1 gdzie skoki bedzie miał po 1 nie osmieszaj sie bo chyba czesc ludzi smieje sie teraz z ciebieUśmiech pozatym skil skilowi nie jest równy bo np ja patrze aby zawodnik miał prowadzenie technike i siłe a nie kondycje i start!!dla mnie temat jest zamkniety z prostego powodu jakis niedzielny skaut zgłosił na forum oszustwo i speed pochopnie ocenił sytuacje i tyle Uśmiech moge sie załozyc ze tych typków z których teraz sie smieje za 2-3 sezony nie bedzie UśmiechUśmiech
a ten typek co pisał ze jaworski i knap robią po 4 punkty jest jeszcze bardziej wiarygodny taka gwiazdeczka ale chyba por.....

oto link http://speedway-world.pl/live.php?id=20710

knap 14+1 jaworski 15 hehe typ pisze ze robią na botach ogarnij sie i nie rób z siebie posmiewiska UśmiechUśmiechUśmiech
dobra dla mnie temat jest zamkniety Uśmiech speed jak mozesz to sprawdzaj takie info od tych gwiazdekUśmiech i sam grasz to wiesz kto za ile idzie sprawdz jak zawodnik jezdzi Uśmiech zobacz u mnie np nowakowski skil 55.6 dałem za niego ok 1.2mln i co wałek??? bo gwiazdeczka napisze ze wart 400tysUśmiech a i tak słabo jezdziUśmiech ciach bajera nie ma tematu Uśmiech te gwiazdeczki por.... wbijam na lupe i zobaczymy !! pozatym zanim zaczniesz oceniac i to jest WAZNE!! sprawdzaj ip tego co pisze na forum (zgłasza przekret )z juz zbanowanymi ekipami bo moze ziomek dostał bana i celowo teraz pisze aby zamieszac w SW a jak przegladniesz forum jeden typek dostał bana miał to samo ip i to ja zgłosiłem.pzdr