#24
Ale tu nie o to chodzi,przeciez w sparach sklady sa wystawiane z automatu a mimo to na klub nakladana jest kara i koniec. Tu chodzi tez o to aby nie dochodzilo do idiotycznych sytuacji gdzie w CZWORMECZU startuje tylko druzyna gospodarzy(!) a zeby taka parodia zawodow nie miala miejsca,na powiedzmy 15min przed godz. rozpoczecia organizator powinien otrzymywac info ze z powodu braku odpowiedniej ilosci zawodnikow zawody zostaly odwolane. Pech organizatora,jasne. To samo powinno dotyczyc zawodow indy. Zdarza sie tak przeciez w rzeczywistosci. A swoja droga ciekawy jestem jednej rzeczy,wynagrodzenie za udzial w 4meczu rozkladane jest na rowne 4 czesci pomiedzy uczestnikow,a co sie dzieje kiedy jeden delikwent nie wystawi wogole skladu,tez bierze kase za 'udzial'?! Moim zdaniem trzeba ustalic jakis limit uczestnikow (tak w 4meczach jak i w indy) ktory musi byc osiagniety aby zawody sie odbyly,lub jak proponowalem wczesniej im mniej uczestnikow tym mniej kibicow... Byloby duzo bardziej realistycznie. Wiem ze te pomysly wielu osobom nie przypadaja do gustu ale takie jest moje zdanie.
[Obrazek: 3212.jpg]