#1
Sprawę szeroko opisywałem w dziale zgłaszania nieuczciwych i "nieuczciwych" transferów. A ostatnio usunięto niewygodne wpisy kończąc temat w stylu - "ja tu jestem panem i zamknąć mordy". Nieładnie!
Cofnięto normalny transfer bez wałka i na nic zdało się wszelkie pisanie. Regulamin jest niedoskonały, niedopracowany i daje możliwość dowolnego decydowania przez dwie osoby, czy transfer przejdzie i gracz zarobi na sprzedaży zawodnika, czy zostanie cofnięty i gracz nie zarobi.
Idąc tropem decyzji podjętej wobec mojego transferu należy zgłaszać jako podejrzany każdy transfer, gdzie kwota sprzedaży wyda się komuś (wedle własnego uznania) wyższa niż mogłaby być. Jeśli więc twój zawodnik sprzeda się za 7 milionów, a wartość zawodnika wycenisz niżej to zgłoś to jako oszustwo, bo tak trzeba. Zgłaszaj też każdą sprzedaż zawodnika za dobrą cenę, jeśli tylko zauważysz coś takiego w grze. Masz prawo uznać, że on był warty o kilka milionów mniej. Więc to na pewno wał. Idąc dalej tropem mojego transferu każde takie zgłoszenie powinno zakończyć się cofnięciem transferu, bo innej opcji nie ma.
W ten sposób, panowie na górze, dojdziecie wyłącznie do spadku liczby graczy. I niczego więcej.