#1
Pamiętam, że były ogromne sprzeciwy co do nastroju fanclubu, który przy słabych wynikach będzie się kurczył a przy dobrych poszerzał. 
Zgadzam się z tym bo reakcje fanclubu są zbyt gwałtowne. Jedna porażka powoduje, że nastrój już spada i członkowie zaczynają BARDZO masowo odchodzić.

Sam ten motyw jest bardzo fajny i mi się osobiście podoba ale MUSIMY zrobić coś, żeby manager miał jakoś na to wpływ. Logicznym jest, że beniaminek nie będzie brylował i kosił każdego kto popadnie... Logicznym jest, że drużyna która odmładza skład będzie dostawać do dup*e
Problem w tym, że naszych kibiców to mówiąc kolokwialnie gów*o obchodzi. Są typowymi Januszami kibicami, którzy kochają przy wygranych a hejtują i przeklinają przy porażce!

Proponuję dodać coś jak "obietnice przez sezonowe", chyba proponowałem też coś podobnego gdy opisywałem zmodernizowanie też głupiego i drewnianego sponsoringu jaki teraz mamy.
Ale do rzeczy:
Przez sezonem każdy z nas będzie miał możliwość wybrać cele na dany sezon:
- mistrzostwo
- czołówka
- górna połowa tabeli
- dolna połowa tabeli
- walka o utrzymanie
- uniknąć spadku
I na podstawie tego wyboru kibice będą zmieniać swoje nastroje. Wiadomo, że gdy wybierzemy np opcję "uniknąć spadku" na początku nie będą obojętni tylko będą... zaniepokojeni przykładowo ale z czasem kiedy drużyna zacznie osiągać wyniki na miarę tej obietnicy kibice zaczną pozytywniej reagować... i na odwrót jeśli obiecamy np mistrzostwo a będziemy przegrywać to nastrój gwałtownie spadnie, tak jak teraz... Z tym, że teraz manager nie może nic na to zrobić a w takim wypadku nastrój kibiców, a więc bezpośredni wpływ na ilość ich na meczach a więc przychód, będzie zależał od decyzji jaką manager podejmie przez sezonem.

Wstrzeli się z celem? Super bo nie straci kibiców
Nie wstrzeli się? Trudno, to jego błąd on źle ocenił możliwości drużyny

Generalnie chodzi o oddanie takiej dość ważnej rzeczy jak najbardziej w ręce managera a nie w "ręce" kodu gry, który sprawiedliwy po prostu nie jest