#17
Szuwarek dziekuje masz w 100% racje. Dla mnie sam pomysł 2 skladu w lidze jest ciekawy, czyms co by mogło pchnac sama gre na wyższy pułap atrakcyjności. Na dzis smetne granie dla samego grania drogi GM_ Arku robi sie tak zajebiscie atrakcyjne ze ilosc graczy wrecz rozwala gre i dla tego zdjeliscie licznik graczy, bo kazdy by naocznie widzial marazm tej gry, oraz jednoczesnie rozmumiem, ze to jest powod, dla ktorego przymykacie oko zeby gracz X Y czy Z mial po kilka druzyn i mogl smiac sie z innych-takich jak np. ja. Czy w tej grze mozemy doczekac sie jakis nowinek? Rozumiem, ze moj wczesniejszy pomysl na wprowadzenie KSM nie mogl tez wejsc w zycie bo liczenie 2+2 moglby sprawic za duzy problem kilku graczom. Jesli KSM nie bylby ograniczeniem przed robieniem super teamow to ja juz niewiem jak mozna innaczej nowych graczy zachecic do przyjscia i pozostanie dluzej niz powiedzmy 5 sezonow. Chyba, ze tu chodzi o to wlasnie zeby jak najwiecej starych graczy sie wykruszylo i to nowi beda miec wtedy wieksze szanse na lepsze wyniki? Gdzie jestes drogi adminie jak gracze pisza na forum i skladaja propozycje zmian - czy na prawde nie da sie niczego madrego i ciekawego wprowadzic jak tylko podnoszenie pensji zawodnikom? To ma pomoc rozwinac gre? Nobla dla pomyslodawcy.

Ja wychodze z zalozenia, ze -wybaczcie-gowienko zawiniete w najpiekniejszy papierek po cukierku dalej pozostanie tym samym. Gram tu juz chwile i widocznie nikomu nie zalezy zebym zostal - i pewnie tak mysli wiekszosc graczy ktorzy pamietaja stare zlote czasy tej gry.....