#11
Nawet jeśli ktoś chce to zmienić to będzie musiało to nastąpić za kilka sezonów.
Powód prosty: Całą polityke transferową czy też wizje składu ja oraz na pewno wielu, wielu innych menagerów ukierunkowało w oparciu głownie o zawodników z maksymalnym talentem wydając sporo milionów. Właśnie po to żeby zawsze skakali +2 lub +3 dając nam przewage nad innymi zawodnikami.

Uważam ten pomysł za zły i jestem na nie ponieważ zbyt dużo pracy włozyło się po to aby sprowadzić do klubu fajnych zawodników z talentem 5. Jakby ktoś to nagle zmienił stali by się mniej wartościowi co byłoby również niesprawiedliwe.

To tak jakbyś trenował cały czas technike i siłe, dobił te umiejętności do 90 lekceważąc inne skile a nagle ktoś by zmienił znaczenie skili i najważniejszą umiejętnością okazały się kondycja i Start które masz na poziomie 50...... Uśmiech



Ogółem: Pomysł mógłby być możliwy do przemyślenia ale gdyby powstał na początku gry.

A najważniejsze to jest to ---> wszsytkie propozycje powinny wnosić coś dobrego dla rozwoju gry a nie być podporządkowane pod siebie i swoją drużyne Uśmiech a w Twoim przypadku Piter chyba druga opcja jest prawdziwa.... Uśmiech (aż 10 zawodników z 15 w Twojej drużnie nie ma talentu 5) Język