#55
[Obrazek: 28592630201780831227.png]

Powyżej przedstawiam statystki skoków moich zawodników (podstawowa 6) za cały zakończony sezon (2 zawodników jeszcze jutro zaliczy skoki), myślę że Squall nie masz się o co obawiać zawodników z talentem 4 bo to co stracili przez wcześniejsze sezony nigdy nie odrobią już do zawodników z talentem 5. Jak widać tylko w jednym przypadku zawodnik z talentem 4 zbliżył się do średniej skoków zawodnika z talentem 5 (warto jednak odnotować że akurat Moskalewicz miał masakryczne skoki jako zawodnik z max talentem).
Przeanalizujcie sobie liczby one mówią same za siebie, w skrajnych przypadkach do tej pory różnica pomiędzy talentem 5,a 4 była kolosalna (jak widać nawet ponad 1 pkt na średniej skoków).
Zdecydowanie najlepiej przy talencie 4 wygląda to u Nowakowskiego i myślę że takie proporcje jakie są u niego w skokach byłyby najodpowiedniejsze.
Natomiast jeżeli chodzi o talent 5 to proporcje szans powinny być zbliżone do takich jakie prezentuje Karczewski. Wówczas różnica pomiędzy śr. skoków oscylowała by na poziomie ok. 0,37 pkt co przy 7 skokach na sezon dawałoby przewagę zawodnikowi z talentem 5 nad talentem 4 ok. 2,6 pkt do ogólnego skila. Różnica myślę znaczna, rzecz jasna to różnica na sezon, czyli z sezon na sezon i tak będzie się ona powiększała.
Myślę że tyle ode mnie w tym temacie. Zawsze chętnie odpowiem na pytania Duży uśmiech