#56
Teves wszystko załatwiasz od końca ?? Jeśli tak to nie ma sensu dalszy ciąg postu - są ważniejsze sprawy np. szkółka juniorów w której jest sporo nie dociągnięć (a projektu jej jak nie widać tak nie widać).

Więc dla Ciebie czarno na białym Język
Podano procentową propozycję tabelki skoków dla talentów (2012-03-25 00:16:46) , zatem zabrałem głos i zaproponowałem poprawkę bo chyba o to chodziło aby wyrażać swoje zdanie (Wczoraj 2012-03-26 22:33:37) po czym temat zostaje zamknięty po 20 minutach i news już "w grze" za pewne przygotowany już dużo wcześniej. Około 8-9 osób było na tak bez zmian, ja i robcio nie napisaliśmy ze jesteśmy na nie. Podjęliśmy próbę modyfikacji propozycji. No cóż nie udało się bo w niespełna dwie doby temat został zamknięty i poszedł news, a nie każdy miał okazję i odwagę w nim się wypowiedzieć w takim czasie . Zdecydowanie i szybko wprowadzono zmianę, ale po dyskusji na forum Henrik otworzył ponownie temat co moim zdaniem bez cofnięcia newsa już nic nie zmieni, bo ludzie czytający go już nic nie napiszą. W propozycji modyfikacji odniosłem się jedynie do tal 4 i 5 jak zauważyłeś, bo tylko do nich miałem zastrzeżenie w postaci rozłożenia "%". Uważam że 4 i 5 za bardzo zostają zbliżone co potwierdził w dyskusji na forum grzyb. Wg. mnie odbije się to na cenach: tal 4 pójdzie w górę lub tal 5 potanieje. A skoki to temat rzeka, bo moim zdaniem nie powinno być rozłożenia procentowego tylko wyłącznie losowość w podanym przedziale. Dlaczego , dlatego że przy obecnym rozłożeniu % przed wprowadzeniem narzekano na skoki zarówno 4 i 5 a jak będzie po wprowadzeniu zmian to zobaczymy. Zresztą jak widzisz powyżej dla Stefika 10% nic nie zmienia, ale dla wielu graczy nawet 8% jest to chyba przepaść !!!
Poprawię cię niezmiernie jeszcze w tym, że mam cały skład tal 5 (jak i wielu innych graczy) poza jednym rodzynkiem i kilkoma zawodnikami w szkółce których zamierzam trzymać. Kończąc dodam że do mojej "śmiesznej i nie do przyjęcia propozycji" jeszcze wróci ktoś i to nie raz, zwłaszcza jak ceny za tal 4 pójdą w górę.
See ya Oczko