#62
Krychu - argument jest duzy - po to sie wydaje gruba kase zeby miec zawodnika najlepszego, po to sie wydaje zeby pozniej inwestycja procentowala - to jest tak jakbys kupil dolara bo trend jest do gory i chcesz zarobic na tym i nagle jakis głąb w USA zmienia rating i dolar spada w dół i jestes stratny. Ja mam talent 5 i rzadko kiedy mam skok 3 i co mam powiedziec? Moze mam postulowac zeby talent 5 mial zawsze skok +3 bo mam pecha i tak nie moze byc. Bezsens
Zaczynajac grac w sw myslalem ze tu bedzie normalnie - a tu jeszce wieksze zmiany w trakcie gry niz w sm. Tylko zaluje ze kupilem vipa na rok przedwczoraj ...
Zbyt duza roznica w talentach - piszesz Krychu to zobacz roznice pomiedzy 2 a 3 i 3 a 4.
Talent 1 i 2 jest w tym momencie bezuzyteczny
i logiczne by bylo talent 4 dac odwrotnie niz talent 2 czyli 35% SKOK 3 65 SKOK 2 rozwiazalo by problem placzow ze ma talent 4 i ma pecha bo byl skok +1
wg mojego rozumowania powinny byc rowne roznice pomiedzy kolejnymi talentami - zobaczcie pomiedzy 3 a 4 jest przepasc, a pomiedzy 4 a 5 nie ma praktycznie zadnej roznicy