#3
Cytat:Na początek może odniosę się do tej części twojej wypowiedzi.
Tak więc piszesz bzdury kolego. W szkółce trenują wszyscy zawodnicy bez względu na to czy masz zatrudnionego trenera czy też, ale widać nie potrafisz czytać z uwagą to co było napisane.
Po drugie koszty obecnie trenowania nawet się zmniejszyły ponieważ do tej pory za najwyższe przyspieszenie treningu trzeba było za juniora zapłacić 5000 zł dziennie, teraz zatrudniając Trenera byłego żużlowca (20000 na tydzień za jednego juniora) płaci się 4000 zł dziennie i może on trenować dowolną ilość juniorów, jego trening skutkuje przyspieszeniem treningu o 4 dni. Jeśli natomiast nie wybierzesz go jako trenera dla danego szkółkowicza to będzie go trenował "Pan Zdzichu" i będzie wówczas trenować normalnym tokiem bez żadnego przyspieszenia, ale też bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Wyobraź sobie że dokładnie przeczytałem zbyt wiele...
Jeśli w szkółce miałem 6 zawodników(przeznaczyłem na nich 15tys i kazdy z nich w lepszym czy gorszym stopniu był finansowany(czyli każdemu według swojego uznania ustawiałem jakie ma mieć przyśpieszenie treningu),to teraz jezeli chce zeby kazdy z nich byl finansowany musze placic 24tyś dziennie a nie 15...bo nie mam rozwinętej szkółki żeby sobie zatrudnić dodatkowego trenera,ktoremy bede placił mniej).



Cytat:Jeżeli chodzi o poziom szkółki to obecnie najwyższy poziom rozbudowy z tego co mi wiadomo to poziom 11 i nie posiada go żaden manager z E-lity tylko ktoś z niższej ligi więc jak widać można rozbudować szkółkę rozpoczynając nieco później grę. Jasne że tym co zaczynają teraz jest trudniej, ale każdy tylko potrafi narzekać bo najlepiej chciałby mieć podane wszystko na tacy i najlepiej 30 mln na koncie. Nie da się tak niestety, trzeba małymi kroczkami sobie radzić, a nie tylko narzekać. Tak z ciekawości zapytam jaką drużynę prowadzisz bo pod nickiem z forum to są 3 drużyny które już nie są aktywne, więc coś chyba z tobą jest nie tak skoro już 3 razy próbowałeś i tak szybko dawałeś za wygraną.

Słowo E-lita nie oznacza ekstraligowców...Mniej więcej to Ci którzy grają już od dawna i takie zmiany na nich nie wpływają na gorsze.
Jaki masz stopień szkółki,ilu mozesz miec trenerow,ilu mozesz miec juniorow i jak czesto mozesz sobie wywalac tych juniorow,bo majac mozliwosc posiadania 8-11 juniorow mozesz sobie ich zmieniac jak rekawiczki...Ja teraz zeby miec 3 musze wywalic 500koła,żeby mieć 4 już 1.250.000,5 juniorów 2.000.000. i żeby dojść do tego stanu który był przed zmianami czyli 6 juniorów w szkółce(miałem nawet 8,ale żeby miec już 8 to już trzeba byc milionerem w tej grze...) muszę ot tak sobie wydać 3.500.000!!!
I mógłbyś tak nie wyolbrzymiać...nikt na tacy nie chce mieć niczego podane ani 30 mln...Nie mówię tylko za siebie tylko za tych co się wolą raczej nie wychylać,za tych,którym będzie coraz gorzej,bo SW pomału zmienia się w SM(4 lat mnie coś nauczyło)...tylko tego nie dostrzega ta grupa,której takie zmiany nie będą raczej stwarzać większych problemów finansowych...Czemu w takim razie wszyscy nie zaczną od nowa rozbudowę szkółki od poziomu 1? Będzie sprawiedliwie...
Głównie chodzi o to że wcześniej każdy mógł mieć w szkółce wielu zawodników,mógł słabszych wyrzucać i czekać na lepszego trenując już powiedzmy 4 czy 6 juniorów...bez inwestowania w szkółkę(na to mogła przyjść pora kiedy każdy z początkujących mógł się czegoś dorobić-głównie dzięki posiadaniu takiej szkółki jak mogą mieć teraz tylko Ci,którzy którzy szkółkę już mają rozbudowaną i nie będą mieć problemów związanych z rozwijaniem większej ilości juniorów...To tak jakby ktoś zabrał Ci połowę Twojej pensji i jeszcze kazał zapłacić.
Pytam,komu służą te zmiany bo chyba nie tym co grają najkrócej???

A co do nicka z forum...nick pozostał po pierwszej drużynie jaką prowadziłem i postąpiłem jak wielu,którzy robili to samo(potraktowałem to jako nauka i poznawanie zasad w grze),poprosiłem o nową drużynę-drugą drużynę,którą otrzymałem(rozumiem że działa to losowo)nie nadawała się do prowadzenia,z całego składu było chyba dwóch zawodników,którzy nadawali się do składu(podam przykład-jeśli mam jeszcze teraz 3 zawodników,którzy w końcu z końcem sezonu odejdą ze składu to przy tej,która się nie nadawała miałbym ich 8-9),więc poprosiłem o kolejne usuniecie konta...otrzymałem drużynę zbliżoną do tej 1szej i ją prowadzę teraz...ta trzecia drużyna jest nie moja(zbieżność nicków)


Cytat:Jeżeli chodzi o szybkość trenowania juniorów w szkółce to do tej pory skoki były co ok. 25-30 dni ( 3 skoki jeden po drugim) obecnie trenują równocześnie dwa skile każdego dnia zatem skoki będą jeszcze częściej więc nikt nie strzela sobie w stopę. Szkółka dopiero weszła w życie i tak naprawdę każdy z nas doświadczy wszystkiego na nowo.
To że był błąd i nie pokazało skoków, które de-facto się były no cóż zdarza się najlepszym popełniać błędy, a nie myli się ten co nic nie robi.

Dobrze by było żeby takie błędy się nie powtarzały,bo w takich przypadkach nikomu się nie da udowodnić że te skoki były...Zresztą mało powstaje błędów(i ogólnych i indywidualnych...a to cos komus nie naliczyło,a to,coś komuś znikneło itd...tego się nie wyeliminuje niestety zawsze będą błędy)...
No cóż,skoki porównam sobie po upływie dwóch miesięcy...i zobaczymy jak to wygląda.
I niestety nie każdy doświadczy wszystkiego na nowo,Ciebie to po kieszeni nie uderzy,Ty nie stracisz możliwości trenowania większej ilości juniorów,dalej będziesz trenował 6-10(nie wiem ilu tam możesz mieć) i nie musisz mieć ekstara 3,5 mln żeby mieć więcej juniorów w szkółce(ja przez jakiś czas też jeszcze nie,bo nie wyrzucałem za bardzo juniorów,ale co mają powiedzieć Ci którzy mają poziom 1 jak ja czy nawet 2gi i maja teraz dwóch juniorów?).Jeżeli już się zabiera możliwość trenowania większej ilości juniorów to dlaczego tylko tym co nie mają wystarczająco rozbudowanej szkółki?Czemu nie jest to na równych zasadch i Ty np.nie zaczynasz rozbudowy również od poziomu 1?Za rok również można tak zrobić znowu zmienić liczby...bedę miał poziom 5ty,6 juniorów,wystarczy dodać kolejne 5 poziomów do rozbudowy,przestawic liczby i znowu skończę na 2 juniorach w szkółce...

Cytat:Tyle ode mnie na pozostałe głupie docinki o elicie itp. odpowiadać nie mam zamiaru. Trzeba było zacząć jak my wtedy byś zobaczył czy jest tak kolorowo

Wtedy kiedy Ty zacząłeś grać w ciągu 2 miesięcy można było zbudować 4-5 poziom szkółki...powiedz mi jak tego dokonać teraz???Tyb bardziej że się nas odcina od potencjalnych zysków jakim są transfery za dobrego młodzieżowca...Ktoś za miast 6-10(oczywiście zależy od wieku) juniorów na przestrzeni 2-3 sezonów - będzie ich miał 2-3,ale Ciebie i dłużej grających managerów to nie dotyczy,wy będziecie ich klepać masowo dalej,co za tym idzie przepaś między starymi a nowymi graczami będzie jeszcze większa...Więc zdecydowanie poziom rozwoju nowych i starych managerów jest nie porównywalny...
Zacznij od nowa to sam się przekonasz jaka będzie przepaść teraz.
[quote='AssAssin' pid='21630' dateline='1342546191']