#7
Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu.

Cytat:Oczywiście taki pomysł,który podałem z początkiem rozbudowy szkółki by nie przeszedł,bo dlaczego miałbyś dostać po kieszeni,zawsze te kieszenie można uszczuplić tym początkującym...
Ja nie inwestowałem w szkółkę bo z czego ma inwestować...zrobiłem jeden droższy transfer,opłacę obóz i jestem na 0...

Tutaj pokazujesz jak bardzo jesteś stronniczy. WAM początkującym nikt nic nie zabrał z tego czego się dorobiliście czy też nie (choćby fakt pozostawienia juniorów), ale wy bardzo chętnie byście chcieli żeby NAM starym wygom zabrać to czego się dorobiliśmy dzięki naszej pracy i czasowi wkładanemu w tą grę. Dlaczego ?? A no dlatego, że przez swoją nieudolność (Zakładać 3 drużyny bo co chwilę bo to skład mi się nie podoba, bo to roztrwoniłem 2 mln i to jeszcze przez kogoś kto już spędził 3 lata i innym managerze i powinien wiedzieć jak gospodarować finansami) nie potraficie sobie poradzić sami i szukacie furtek żeby się zbliżyć do czołówki.

Na koniec dodam że ja w SM'a zacząłem grać w 2009 i zaczynałem od 8 ligi, Obecnie jestem w 3 lidze z dużymi szansami na awans, więc jak widać wytrwałość i przede wszystkim poświęcony czas procentuje. Podaje swój przykład, ale takich jak ja jest wielu, nawet takich którzy zaczynali dużo czasu po mnie, a daje tobie to za przykład dlatego że użalasz się tylko nad stanem jaki posiadasz zamiast pomyśleć i zrobić coś w kierunku polepszenia go. Bez poświęcenia dużej ilości czasu w managera nic się nie osiągnie, a ci którzy go wkładają to spokojnie 95% z nich zbiera żniwa w późniejszym czasie.

Mówisz że bronisz spraw pozostałych początkujących, tylko jakoś nie widzę aby ktoś z pozostałych się tu odzywał. Kolega Vinyll napisał bardzo mądrze i zobacz on też nie zaczynał razem z nami od samego początku i jakoś nie widzę żeby narzekał. Milczenie pozostałych daje mi sporo do myślenia że to może jednak coś jest nie tak z tobą ?? Może po prostu nie masz smykałki do takich gier i nie warto się już w to bawić ??
Odpowiedz sobie sam. Ja na tym dyskusję kończę.

Dzięki za uwagę.