#26
Mika1688 nie mam nic do kosztów szkółki ale do ilości dni treningowych Oczko moim zdaniem perełki (np. występują tylko w REALU MADRYT,BARCELONIE,MANCHESTERZE itd. i te drużyny mają tylko z własnych wychowanków? nie wyszukują i kupują również talenty od słabych drużyn?) mają prawo występowac również w niższych ligach ;0 Pytam czy w wyższych poziomach szkółek jeżdżą na złotych motorach z klimą? Oczko NIE wydaje mnie się ! . NALEŻY się przewaga ludzi którzy inwestują w szkółki ale mają już ją w postaci ilości trenerów,juniorów i szybkości pozyskiwania a dając im jeszcze znaczną przewagę w szybkości treningu to skąd w słabszych szkółkach mają się wziąźc perełki ? Przez takie podejście wpadac powoli będziemy w marazm niemocy niższych lig i zniechęcania się do gry Smutny , no bo jak mam walczyc o jakieś cele i jeszcze inwestowac kiedy żeby to zrobic muszę (nakarmic grube RYBKI) kupic perełkę nie mogąc jej wyszkolic lub szkolic tylko szaraków i sprzedawac nie odzyskując nawet poniesionych kosztów ;( MIKA widac wkręciłeś się w grupę trzymającą władzę Uśmiech a jak wlecisz w stado wron to musisz krakac jak one !!!!!!!!!! ŻARTUJĘ Oczko Chodzi mi tylko o zbalansowanie tego aspektu może w wyższych szkółkach promowac nie szybszym treningiem a jakimś bonusem np.9 poziom każdy junior po tej szkółce mógł by jechac do bez straty sprawności +-5 biegów 5talent/ +-4 biegów 4 talent itd. , w 10 poziomie np. zużywają o 25% motory 5 talent itd.