#27
Żeby trenować perełkę, muszą otrzymać perełkę. Szanse na otrzymanie perełki ma każdy takie same. Jedynie szansa na otrzymanie juniora się różni. Ale może być sytuacja kiedy ja dostane 12 latka z talentem 5 przy szkółce na 1 lvl, a oni 14 latka z talentem na 1 lvl przy szkółce na 10 lvl.

Co do długości trenowania uzależnionej od szkółki. Weźmy za przykład talent 3 dla poziomu 1 szkółki i 9 szkółki. Bez trenera kolejno będzie ćwiczył 30 i 22 dni. jest 8 dni róznicy. Załużmy, że ma on 13 lat i w wieku 16 leci na egzamin. Sezon ma bodajże 126 dni. Będzie trenował w sumie 126x3=378. A więc w szkółce przy 1 lvl będzie miał prawie 13 skoków, a w szkółce przy lvl 9 - 17 skoków. I uważasz, że wydając 11 mln. na jej rozbudowę nie należy im się o te 4 skoki więcej? A jeszcze istnieje ryzyko, że Ty przy 1 lvl szkółki tym talentem będziesz odnotowywał same skoki +3 (w czepku rodzony jesteś Język), a on przy 9 lvl szkółki będzie miał same skoki +1 lub +2 co da mu średnią załużmy 1,5. A więc 13x2(dwie umiejętności są trenowane na raz)x3=78, czyli średnia wzrośnie mu około 78/5=16, a w szkółce przy lvl 9 może być sytuacja taka: 17x2x1,5=51, czyli średnia wzrośnie o około 10. A więc nie jest powiedziane, że przy wyższej szkółce możesz wyjść lepiej.

Co do łączenia mnie do jakiś grup to uznam to, tak jak pisałeś, za żart Oczko Jedynie ze Stefikiem w grze mam jako taki kontakt, ale to tylko i ze względu na to, że każdy projekt jaki przygotowywałem to z nim omawiałem. Pozostałych kojarze tylko z forum.

PS. Jak ktoś zaraz mi napisze, że niższych lig nie stać na najdroższego trenera to go wyśmieje. Język

PS2. Jeszcze co do kupowania tych perełek co piszesz o tym, to widzę, że w tej grze działa dobrze mechanizm popytu i podaży. Jak zaczynałem grę to zawodnik ze średnią 56-58 chodził za grube miliony. Dziś możesz kupić go o wiele taniej, bo takich zawodników jest mnóstwo. A więc w przyszłości będziesz mógł za tańsze pieniądze spokojnie kupić sobie średniaka około 65, co na niższe ligi powinno w zupełności wystarczyć, podczas gdy nowe zespoły startują ze średniakami 50-55