#7
1. Czwórmecze. Gdy ruszyły te rozgrywki było trochę zamieszania w związku z wystawianiem składów. Zdarzało się bowiem... (mi z autopsji), że przyjąłem zapkę, po czym dowiedziałem się, że to czwórmecz dla seniorów, a ja wówczas dysponowałem kadrą prawie wyłącznie juniorską. Czy w tym przypadku należałaby mi się kara, za brak wystawienia składu ? (opcji wstawienia juniorów nie wchodziła w grę).
To oczywiście szybko zostało udoskonalone i aktualnie już przed przyjęciem zaproszenia wiesz kogo możesz wstawić.
W kwestii kary... trudno powiedzieć. W gruncie rzeczy, to w końcu ten, który nie wystawia składu już sam "karze" swoich zawodników, bowiem ich starty nie wpływają na stan motocykli, biegi nie są wliczane do sprawności, ale dodają xp. Zatem każdemu powinno zależeć, by jego kolarze odjechali te kolejne 5 biegów.
Kwestia limitu drużyn... . To nie jest takie proste. Załóżmy czysto teoretycznie, że jest w grze 200 osób.
Limit drużyn to teoretycznie 3, by zawody się odbyły. Czy zatem wszystkie czwórmecze zostaną odwołane, gdy każdy z userów zorganizuje sobie takie zawody, bo nie ma możliwości posiadać informacji, kto i gdzie bierze udział w turnieju ?
Inna sprawa, że mi się zdarzyło, że przyjąłem zaproszenie (szlag mnie trafia, gdy sobie to przypominam) po czym musiałem zapłacić ponad 20 tysięcy za udział w tej imprezie, bo organizator, był niespełna rozumu windując ceny biletów i reklamy... . Aktualnie ta kwestia już jest wyeliminowana i taka sytuacja nie powinna się powtórzyć, ale jak widzę zaproszenie z szóstej ligi, to zastanawiam się czy nie lepiej samemu odjechać sobie zawody...
2. Turnieje indywidualne. Tu kwestia wygląda podobnie jak w przypadku czwórmeczy i długo by o tym pisać.
Jedno jest jednak pewne. Jeżeli ktoś chce w to grać i nie bolą go zęby, bo jego zawodnicy oglądają plastrony rywali, to zaprosi kogoś na turniej i nie będzie głupeczkował. A jak jest zwykłą lamą, to prędzej czy później da sobie siana, bo dotrze do niego informacja, że jest cienki jak polsilver i pomylił zainteresowania.