#17
Marek79 - jeżeli poruszasz jakiś temat, to domniemam, że jesteś w tym obcykany lub masz jakiś punkt zaczepny - proszę zatem o zacytowanie pkt. regulaminu gry, który mówi, że "najmłodsi" w nią grać nie mogą ? A tak przy okazji dla rozwiania wątpliwości mam już lat 34.
Wracając do tematu. Czwórmecze i turnieje indywidualne w których biorą udział zawodnicy z prowadzonego przeze mnie klubu, bynajmniej na takie nie wyglądają i trudno mi sobie jakoś takie imprezy w tej grze wyobrazić, ale skoro wg Ciebie takie właśnie są te dotychczas rozegrane zawody..., to jesteś dla mnie wzorem, że masz czas i siłę je wszystkie tutaj lustrować, od 10 rano do godziny 20...
To może lepiej od razu każdemu po 10 tysięcy kary ładować w poniedziałki, piątki i soboty, nie ma co się bawić i owijać w bawełnę - skoro tak lipnie to się prezentuje !?

Tak na marginesie. Zdarzył się Tobie jeden czwórmecz - 10 sierpnia br., gdzie na Twoje zaproszenie jedna z ekip nie wystawiła składu i o to robisz tyle hałasu ? Znam świetne rozwiązanie - następnym razem zaproś ekipę z 6 ligi, której menago loguje się nie tylko raz w tygodniu - zaproś kogoś co preferuje cykl dziesięciodniowy... .
Ups, był jeszcze turniej 16 lipca br... skąd miałeś wiedzieć, że drużyna w dniu którym się rejestrowała, zakończyła swoją przygodę z grą...