#7
Może jakies typowanie?? Zawsze to jakoś rozkrecało nasz temat Język Na najbliższą zanosi się na 3 wyrównane pojedynki a moze i nawet 4 :p

Warka GKM Grudziądz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 30:60 (Beniaminek nie ma łatwego zycia w Elidze, tym bardziej że w tej kolejce zmierzy się z 3krotnymi Mistrzami Sw wiec raczej większych szans im nie daje)

Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 49:41 ( Wrocławianie muszą się podniesć po 2 porażkach i myślę że w tej kolejce są w stanie pokonać Bydgoski zespół. Nie wiem czemu ale jakoś przeczuwam w tym sezonie Sparte jako 'czarnego konia')

POWER Gniezno vs KS Czorty Myślibórz 46:44 (Chyba bedzie to najbardziej wyrównany pojedynek w tej kolejce. Power się troche odmłodził ale na swoim torze Moskal, Walczak i Swiątek powinni zrobić swoje i pokonac 2 liderów z Myśliborza chociaz by na mininalną wygraną)

Stupki Gniezno vs Polonia Ostrów Wlkp 48:42 (Ten mecz moze być bardzo ważny dla obu drużyn w końcowym rozrachunku. Myślę że są na równym poziomie wiec walka będzie równie zacieta z lekką przewagą własnego toru)

Victory Leszno vs Promień Żary 55:35 (Na swoim obiekcie zawodnicy z Leszna są piekielnie szybcy wiec mogę się pokusić o takie typowanie, aczkolwiek przede wszystkim Żak i Woś łatwo skóry nie sprzedadzą)