#11
Dobry pomysł! Ale trzeba by było ogarnąć coś, bo prawda, że jeśli wystawi się 2 drużynę to Ci co są teraz w najwyższych ligach zjedzą dodatkowo jeszcze nas i z 6 ligi nikt się nie wydostanie Język Nie wiem, może jakiś maksymalny skill wprowadzić np ze wyżej niż 70 nie mogą jeździć? Albo np. coś takiego jak U-18? Zawodnicy w wieku 16,17 i 18 mogliby tam jeździć. Wtedy byliby objeżdżani, ale też inne drużyny (nowi gracze majacy możliwości aby mieć seniorów (zawodników nawet o skillu 75) daliby radę , a liga 6 jaka byłaby ciekawa. Sam widze po sobie jak w mojej lidze tylko jedzie 3 graczy, a reszta to boty.

Jak dla mnie to właśnie te drugie drużyny tylko Juniorka, a dodatkowo drugą druzynę moga posiadać gracze występujący w 5 lidze i wyżej. A co jeśli 1 druzyna wystepuje w 5 lidze, a juniorzy/wychowankowie awansują do 5 ligi? Można

Pieniądze z tego jakieś powinny być, poza tym XP tak jak rośnie, dodatkowy dzien treningowy dla tych juniorów też powinien być.

Pomysł niesie duzo swiezosci i w ogole, gra stanie się ciekawsza, 7 ligi nie ma co tworzyc, tylko wlasnie uzupełnić te strasznie irytujące boty... REasumując, jak dla mnie sama juniorka w tych drużynach albo U-18, jakiś większy koszt za załozenie tej druzyny, np 1mln czy 2mln i tyle. Nic tylko czekać aż wdroży ktoś ten pomysł!