#22
i umiejętności decydują 1 raz słysze że przebywanie na SW po 12 godzin ma lepszy wpływ na osiągane czasy zawodników coraz to lepszych informacji mi dostarczasz i nie tylko mi chyba wszystkim

Podejdz do tego w ten sposób i koniec tematu
1. mecz z dróżyną o podobnym składzie menadżerowie online brak dużych różnic czasowych kążdy z menadżerów reaguje na zużycie motorów wygrywa gospodarz , mecz wyrównany lub wygrywają goście.
2 . Te same dróżyny brak menadżera gospodarzy - goście reagują na zużycie motorów w ten sposób zdobywają lekką przewage w wyniku czego sa wstanie wygrać mecz . i raczej powinni wygrać
3. te same dróżyny gospodarz online goście nie . gospodzarz kontroluje zużycie motocykli lecz nie zmienia ich lub naprawia je co drugi bieg drużyna osiąga większą przewage Reakcja gospodarza na każde zużycie motoru dochodzi do pogromu > Jeśli to cie nie przekonało to faktycznie moja rada zakończ przygode z SW b . Myślenie twoim tokiem doprowadziło by do rozpadnięcia sie SW i zerowej rywalizacji . Kążdy współczynnik zużycia motorów jak i skilie , XP są ze sobą powiązane . Na tym kończe polemike . W przypadku dużej różnicy umiejętności zawodników żaden współczynnik i motory nie zmienią tej różnicy i zawsze będzie pogrom bez względu czy ktoś jest online czy też nie Wtedy może dać sobie opcje brak motorów co pozwoli mu na niezużycie sie motorów i zaoszczedzenia kasy . Więc nie wyszukuj na siłe powodów bo ja też moge powiedzieć że róznice takie wzieły sie z tego że widząc że przegrywam mecz i nic już nie zdziałam to dałem wszystkim zawodnikom opce brak motorów a tego nie wiesz co kto i jakie dał ustawienia może zapomniał poprzydzielać motory bo wcześniej przeprowadzał sobie trening i tak można dyskutować do śmierci