#18
To ja tak :
Liga 7 m-ce 6 pkt (3 wygrane i 4 porażki ale wszystkie z najlepszymi drużynami w 5.31) teraz wygram 4 mecze a potem się okaże
Turnieje :
NMSWC  zakończyłem na 1 rundzie (poziom wysoki)

NMMSWC dzisiaj startowałem w 1 kolejce i wygrana więc utrzymam poziom i powalczę o medale

PJ jutro jeden z najważniejszych meczy w historii klubu jeżeli wygram to wywalczę awans z 2 m-ca do fazy pucharowej na te chwile mam bilans 2 wygrane 3 porażki i 5 pkt

Dm5 tutaj mam bardzo łatwą grupę 2 mecze i 2 wygrane do 31 i 19 dzisiaj jade rewanż z tym co dostał większego łupnia

Liga Miast tu szkoda gadać jako klan Little Tigers same porażki

Rozgrywki indywidualne :
U-16 Euastachy Trippner zdołał awansować do 1/2 w której w 1 kolejce zajął 9 m-ce ale teraz po skoku sprawności powinien śmigać lepiej dodam że teraz ma xp 3,3
U-17 Marek Borysiewicz awansował do 1/4 ale po 2 kolejkach 0 pkt i trzeba sobie powiedzieć że poziom za wysoki dla niego
U-19 Gerwin Fidorowicz zajął w 1/4 m-ce 8-10 i nie awansował do 1/2 (awans miało 1-6) Hilary Szejerka 13-14 m-ce i też bez awansu
IM NMSWC do tego turnieju powołałem Justyna Bębenka i Wergiliusza Siłucha i liczę na awans do finału chociaż jednego
IMSW jak wiemy rusza w tym tygodniu powołani Bębenek (liczę na 2-3 rundę choć kiedyś był w 1/4) Siłuch (mam nadzieję że do 2 awansuje ) i tu was zaskoczę Trippner ( po to aby xp nabił a przy okazji rekord w ilości startów w IMSW ustanowił)

Plany kupić jednego seniora w m-ce Bębenka bo temu się koniec kariery może przyśnić
Szkółka na 2 poziomie zbieram kasę na obóz a w tym sezonie zabulę ponad 1 mln
Stadion 10700 i 3 budowy po 299 siedzące się robią