Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XV edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125125
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125077
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125506

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125111
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125117
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125576

Półfinały

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125771
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126039
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126014

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125816
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125971
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125802

Finały

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126396
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126436
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126742
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-127140
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-127392
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-127305
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
04. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
05. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
06. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
07. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
08. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
11. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
12. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
13. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
14. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381

Grupa B:
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Onni Asikainen (Chrobry Głogów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
03. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
04. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
05. Niels Larsson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
08. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
12. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
13. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
14. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458

Awans do półfinałów uzyskają WSZYSCY Uśmiech
#4
Tabele fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 20a.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa C:
01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
04. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
06. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
07. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
08. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
09. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
10. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
11. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
12. Niels Larsson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
13. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
14. Onni Asikainen (Chrobry Głogów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358

Grupa D:
01. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
02. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
03. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
04. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
05. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
06. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
07. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
08. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
09. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
10. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
11. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
12. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
13. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
14. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D Uśmiech
#6
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 20c.jpg]
[Obrazek: 20d.jpg]
#7
Lista finalistów:

01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
04. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
06. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
07. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
08. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
10. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
11. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
12. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
13. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
14. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
15. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
16. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421

R1. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
R2. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
#8
Wyniki finałów

[Obrazek: U20.jpg]
#9
Dziękuję za udział w kolejnej edycji rozgrywek.
Gratulacje dla medalistów i pozostałych uczestników.
Nagrody zbiorczo po PJ.

Zapisy na kolejną edycję po aktualizacji wieku.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 17 1,622 2021-01-30, 20:24:12
Ostatni post: ravlit
  U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 8 1,777 2021-01-12, 13:23:36
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 22 3,724 2020-10-18, 15:47:54
Ostatni post: Kusy
  U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 8 2,733 2020-09-28, 13:51:25
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 24 5,835 2020-07-06, 13:06:24
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości