Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVIII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 31.01.2021r. trwają zapisy, start eliminacji 06.02.2021r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!
#2
Lista uczestników:

01. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
02. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
03. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
04. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
05. Jacek Grązka (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88357
06. Filip Rykała (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88308
07. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
08. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
09. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
10. Skov Markussen (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
11. Marcin Dunajko (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
12. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
13. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
14. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
15. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
16. Wiktor Krzeszowice (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88530
17. Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
18. Błażej Opielewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88436
19. Grzegorz Cześnin (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88627
20. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
21. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
22. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
23. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
24. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
25. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
26. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
27. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
28. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
29. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
30 . Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
31. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
#3
Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
#4
Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
#5
1. Ernest Jachemczak - Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
2. Jacek Grązka - Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88357
3. Filip Rykała - Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88308
[Obrazek: 4199.jpg]
#6
Ahtung SC
1. Roman Plyaskin --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
2. Waldemar Sibilski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
3. Tadeusz Gaszkowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
#7
Błyskawica Radlin
1. Skov Markussen (88306) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
2. Marcin Dunajko (88336) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
#8
PIECHRybnik
Wojciech Tworkowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
Eryk Chrustalew http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362

I jak zwykle organizator w wszystkich kategoriach
#9
Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
#10
FC BROWAR WITNICA
W. Krzeszowice
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88530
F. Chamera
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
#11
Stal-Browar Białcz
B. Opielewicz
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88436
G. Cześnin
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88627
#12
Speed Car - MOTOR Lublin
Wac Kobzev - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
Klaudiusz Kopaczka - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
#13
ROW

Sergiusz Krivcov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
Scott Fullam http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
#14
Tarzany

Michał Prokopek - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
Dariusz Stepanów - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
[Obrazek: 3212.jpg]
#15
Świry Tarnów

Rene Kofler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
Manfredo Vivian - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
[Obrazek: 8680.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 8 1,861 2021-01-12, 13:23:36
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 22 3,890 2020-10-18, 15:47:54
Ostatni post: Kusy
  U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 8 2,808 2020-09-28, 13:51:25
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 24 6,082 2020-07-06, 13:06:24
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XV edycja wojtas_gkm 8 2,907 2020-06-15, 12:01:53
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości