#2
Jeśli już piszesz to pisz precyzyjnie. Dostaniesz bana jeśli ten zawodnik znów pójdzie za 9 mln nawet jesli licytacja zacznie sie od zera dlaczego? Pisałem Ci to na priv i napisze ostatni raz tutaj. BO TEN ZAWODNIK MA TRAGICZNĄ ŚREDNIĄ i nie jest wart takiej sumy. Nie trafiają do mnie argumenty że ma duże xp czy siłę. Duże xp to pojęcie względne dla jednego dużo to 20 a dla drugiego 50 jesli idzie o zawodnika w tym wieku. Sam mi napisałeś na priv że teraz wystawisz tego samego zawodnika za 0 i ciekawe co zrobię jak znów będzie kwota 9 mln . Tym samym prawdopodobnie dogadujesz sie z innymi graczami żeby była licytacja bo juz dostałem takie sygnały. 
Ponieważ Ty i inni którzy koniecznie chcą wiedzieć dlaczego nie cofnąłem transferu Leon Tasco za 44 mln to tu odpisze. Ten zawodnik miał wówczas 21 lat i średnią 80 a więc jak na juniora super średnia. Cena doszła do takich rozmiarów ponieważ licytowało go 6 drużyn z ekstraligi walczących o mistrzostwo. A ile punktów w ekstralidze robiłby Twój super "gwiazdor" ze średnią 61? Odpowiedź zostawie innym ...
Mam nadzieję że wyjaśniłem sprawę.