Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXIII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
1. Start eliminacji 22.05.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
  
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138485
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138677
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138459

Grupa B
22.05
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138481
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138448

Grupa C
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138462
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138467
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138686

Grupa D
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138448
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138506
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138879

Półfinały

Grupa E
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139056
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139194
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139526

Grupa F
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139069
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139317
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139146

Finały

03.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139710
10.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139728
17.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139756
24.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139757
31.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139774
07.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139762
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Ronald Antonio Sullivan (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95582
02. Alexander Niklasson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95635
03. Bogdan Bederski (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95706
04. Lucjan Pichulski (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95589
05. Robert Rockwell (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95620
06. Kajetan Kaca (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95678
07. Lucjan Dziubański (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95604
08. Claes Ravell (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95693
09. Zbigniew Soroczyński (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95854
10. Euzebiusz Jędryczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95717
11. Czesław Bandulet (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95776
12. Nathan Xu (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95645
13. Radosław Milianowicz (Londyńscy Falubazersi) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95658
14. Martin Pavelec (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95669
15. Ben Eli (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95644

Grupa B
01. Shayan Flannery (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95595
02. Kajetan Kopikowski (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95616
03. Euzebiusz Gustafiak (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95801
04. Jan Draniak (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95724
05. Damian Bereżka (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95759
06. Tomasz Pomagruk (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95602
07. Carter Bainton (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95722
08. Jędrzej Szechlicki (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95600
09. Frederik Betz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95614
10. Kajetan Bany (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95628
11. Tomasz Nikitin (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95752
12. Jarosław Szkodna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95727
13. Mirosław Szedler (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95653
14. Jimmy Moores (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95834
15. Cezary Figaniak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95633

Grupa C
01. Robert Stupka (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95661
02. Matwe Hodge (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95803
03. Morgan Baker (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95807
04. Mirosław Korościel (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95689
05. Kacper Kiełsznia (FC BROWAR WITNICA)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95792
06. Manuel Verratti (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95712
07. Aleksander Brovin (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95721
08. Albert Ziablicki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95632
09. Piotr Kryza (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95601
10. Włodzimierz Jałowa (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95847
11. Bogusław Popiłko (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95675
12. Tymon Marcinek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95647
13. Lucjan Pomaranik (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95629
14. Alan Siarno (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95700

Grupa D
01. Mariusz Łowczykowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95631
02. Henryk Witomski (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95626
03. Patryk Świokło (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95733
04. Adalgiso Ruspantini (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95705
05. Ebbe Johaung (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95609
06. Radek Kaszpar (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95704
07. Mirosław Bernadt (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95590
08. Adam Berdowski (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95603
09. Miłosz Juńczyk (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95654
10. Mateusz Pianta (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95683
11. Ralf Facher (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95581
12. Albert Perełkiewicz (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95741
13. Frantisek Necid (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95618
14. Kamil Tyszka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95723

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
[Obrazek: 16d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa E
01. Alexander Niklasson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95635
02. Martin Pavelec (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95669
03. Bogdan Bederski (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95706
04. Euzebiusz Jędryczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95717
05. Frederik Betz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95614
06. Cezary Figaniak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95633
07. Kajetan Kopikowski (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95616
08. Tomasz Pomagruk (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95602
09. Albert Ziablicki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95632
10. Alan Siarno (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95700
11. Piotr Kryza (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95601
12. Manuel Verratti (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95712
13. Radek Kaszpar (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95704
14. Adam Berdowski (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95603
15. Miłosz Juńczyk (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95654
16. Mirosław Bernadt (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95590

R1. Radosław Milianowicz (Londyńscy Falubazersi) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95658
R2. Carter Bainton (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95722

Grupa F
01. Ronald Antonio Sullivan (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95582
02. Lucjan Dziubański (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95604
03. Claes Ravell (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95693
04. Nathan Xu (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95645
05. Shayan Flannery (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95595
06. Jan Draniak (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95724
07. Damian Bereżka (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95759
08. Jędrzej Szechlicki (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95600
09. Mirosław Korościel (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95689
10. Aleksander Brovin (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95721
11. Tymon Marcinek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95647
12. Lucjan Pomaranik (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95629
13. Henryk Witomski (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95626
14. Patryk Świokło (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95733
15. Mateusz Pianta (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95683
16. Ralf Facher (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95581

R1. Włodzimierz Jałowa (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95847
R2. Mariusz Łowczykowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95631

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki końcowe fazy półfinałowej

[Obrazek: 16e.jpg]
[Obrazek: 16f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Alexander Niklasson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95635
02. Martin Pavelec (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95669
03. Frederik Betz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95614
04. Cezary Figaniak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95633
05. Albert Ziablicki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95632
06. Radek Kaszpar (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95704
07. Adam Berdowski (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95603
08. Mirosław Bernadt (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95590
09. Ronald Antonio Sullivan (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95582
10. Lucjan Dziubański (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95604
11. Jan Draniak (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95724
12. Tymon Marcinek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95647
13. Lucjan Pomaranik (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95629
14. Henryk Witomski (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95626
15. Mateusz Pianta (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95683
16. Ralf Facher (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95581

R1. Miłosz Juńczyk (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95654
R2. Shayan Flannery (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95595
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 16.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości